استان ها

از راه‌اندازی انجمن علمی روانشناسی تا افزایش شور دانشجویی در دوران قرنطینه/ انگیزه برگزاری مسابقات کویر چیست؟

این در مصاحبه با مرد جوان در خیابان Eliteism / 21 شرح داده شده است.

به گزارش گروه منطقه ای دانشگاه آزاد ، باشگاه پژوهشگران جوانان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در بیش از 300 بخش دانشگاه و 100 مدرسه سما دفاتر دارد و ماموریت خود را برای شناسایی ، آموزش و راه اندازی فعالیت های اضطراری دانشجویی انجام می دهد. دانشجویان و دانشجویان مستعد دانشگاه آزاد اسلامی با روحیه تحقیق مسئولانه.


لین

ادامه مطلب

از انتشار 200 مقاله ISI እና و تحقیقات علمی گرفته تا جهت گیری برنامه های محصول گرا

بستر مناسبی برای فعالیتهای علمی کلان فراهم کنید

تولید نانوذرات فلز طلا و نقره توسط محققان جوان و مشهور


فایه جهان ، محقق جوان دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس باشگاه التس ، در گفتگو با خبرنگار آنا در مورد ادامه “مسیر تحصیلات نخبه” صحبت کرد و در مورد فعالیت ها ، دستاوردها و برنامه های این باشگاه صحبت کرد.

ههان با تمجید از خدمات ارائه شده توسط روسای سابق این باشگاه در شعبه شمال اظهار داشت: این باشگاه بخشی از معاونت تحقیقات اسلامی دانشگاه آزاد واحد سمنان است و خدمات مفیدی را در طول این سالها ارائه داده است.

محققان جوانان دانشگاه آزاد اسلامی و Eltes Club شعبه شمال به افزایش انجمن های موجود دانشگاه اشاره کرده و حتی انجمن های فعال و غیرفعال دانشگاه به ویژه پرستاران و ماماها را تا حدی تعطیل کرده اند.

سرپرست باشگاه جوانان و دانش پژوهان دانشگاه آزاد واحد سمنان گفت: “ما سمینارهایی برای دانشجویان در زمینه های مختلف از جمله پرستاری ترتیب داده ایم و مسابقات صحرا را بر اساس محیط منطقه انجام داده ایم.”

مسابقات کویر و چشم انداز جدیدی برای دانش آموزان

وی گفت: “با توجه به پتانسیل منطقه ، آشنایی با مناطق کویری و غیر بیابانی ، دادن دیدگاه های جدید به دانش آموزان و تحصیل در این منطقه و پذیرش مسابقات موفقیت آمیز کویر مهم است.” این منطقه برای منطقه ای با آب و هوای خشک مانند Shemna جدید است.

باشگاه جوانان و دانش پژوهان دانشگاه آزاد دانشگاه ازمن گفت: “امسال برنامه ریزی شده است که کنفرانس هایی در زمینه کارآفرینی و روانشناسی برگزار شود و کارهای مقدماتی انجام شده است و ما خلاصه اطلاعات را جمع آوری خواهیم کرد.”

جهان که از او س ifال شد که آیا کنفرانس ها و مسابقات مجازی در ایالت فعلی کرونا برگزار می شود ، گفت: “بله.” به این ترتیب غیرت دانشجو تجدید شد. از آنجا که عدم حضور دانشجو در دانشگاه خالی احساس می شود ، سعی می کنیم از فضای سایبری استفاده کنیم.

لین

واحد اعظم ، رئیس باشگاه جوانان و دانش پژوهان دانشگاه آزاد اسلامی ، تأکید می کند که برگزاری مسابقات ویژه در هر انجمن (با تأکید بر مدرک لیسانس در رشته های مختلف) می تواند اشتیاق دانشجو را زنده نگه دارد.

با موسسات و ارگان ها برای توسعه دانش آموزان تفاهم نامه امضا کنید

بخشی از آسمان

وی با استناد به یادداشت هایی که در بخش دیگری از بحث با نهادها و نهادهای دیگر امضا شده بود ، به آنا گفت: “این یادداشت ها می تواند پلی برای پیشرفت دانشگاه و دانشجویان باشد.”

لین

جهان به یاد می آورد: در طی همه گیری وبا ، ما در حال گام برداشتن برای ایجاد یک انجمن روانشناسی علمی هستیم. از آنجا که جامعه مستعد بی طرفی و عدم تعامل اجتماعی است ، سعی می کنیم سلامت روانی دانش آموزان و اقشار مختلف جامعه را تضمین کنیم.

به گفته شاخه سمنان ، رئیس باشگاه جوانان و دانش پژوهان دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی ، “ما می توانیم با برگزاری وبینارها ، سمینارها و همایش های رایگان سلامت روان مخاطبان را در اوقات فراغت ارتقا دهیم.

انجمن های علمی دیگر مانند پرستاری ، وب سایت ها و آموزش های مراقبت از خود را ارائه می دهند. “وی گفت: در این وبینارها ، این انجمن ها به دانشجویان و جامعه آموزش می دهند كه چگونه از تاج گذاری به درستی جلوگیری كنند ، كه بسیار مهم است.”

دنیا به این س answersال پاسخ می دهد که آیا شما برای مقابله با تاجگذاری موفق به تولید محصول شده اید؟ وی گفت: انجمن علمی و مهندسی باشگاه پژوهشگران جوانان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه بسیار فعال است و دانشجویان با اجرای کارگاه ها و آموزش ها در راستای اجرای ایده های خود گام برمی دارند.

رئیس سمنان ، باشگاه جوانان و دانش پژوهان دانشگاه آزاد اسلامی ، افزود: “تاکنون جلسات مختلفی برای تحقق ایده های دانشجویان برگزار شده است و ما امیدواریم که در سال جاری پیشرفت فنی داشته باشیم.”

وی گفت که تصمیم گرفته شده است که مقالات علمی و پژوهشی باشگاه در مجلات مرتبط منتشر شود و این محصول یک کنفرانس ملی خواهد بود.

پایان پیام / 4078/4062 /