اجتماعی

اعتراف دزد انباری‌های منطقه اکباتان

رئیس کلانتری 135 آزادی گفت: یک انبار و یک دزد دوچرخه در Iqabanta Woreda دستگیر و 30 فقره کالای سرقت شده کشف شد.

طبق گفته ENA ، این سرهنگ فراد حیدری است وی گفت: “پس از گزارش سرقت انبارها و دوچرخه ها ، یک افسر پلیس برای دستگیری عاملان یا عاملان اقدام کرد و فهمید که تنها یک راننده در تحقیقات میدانی شرکت داشته است.

وی افزود: تحقیقات پلیس تا دیروز ادامه داشت و گشت های پلیس در منطقه ابادان توانستند در برخورد با شیشه آشامیدنی و پلاک خودرو پارک کنند.

آزادی گفت: پس از تعقیب و گریز کوتاه کلانتر محلی ، پلیس گفت که آنها خودروی مرد مرموز را متوقف کرده و راننده را دستگیر کردند. و فاش كرد كه او چندین اموال مسروقه را در مخفیگاه خود مخفی كرده بود.

وی اضافه کرد: “پس از هماهنگی ، ماموران پلیس آزادی به مخفیگاه متهم اعزام شدند و پنج دستگاه دوچرخه ، تجهیزات شکار ، چندین وانت ماشین و قطعات یدکی و یک سبد سرقت شده کشف شد.”

رئیس کلانتری 135 آزادی با بیان اینکه این مظنون به جرم داشتن مواد مخدر دستگیر شده است ، گفت: “در تحقیقات اولیه مشخص شد که مظنون مرتکب 30 سرقت شده است و 10 قربانی تاکنون شناسایی شده اند.” .

براساس وب سایت خبری پلیس ، بنا به گزارش ها ، مظنون به دستور اداره دادگستری برای تحقیقات بیشتر به اداره اطلاعات تهران فرستاده شده است.

انتهای پیام