عمومی

افشای یک هزینه نجومی دیگر برای ویلموتس!

تا حدودی هزینه های حضور مارک ویموس در ایران خاموش می شود و مهدی تاج ، امیرمهدی علی و شاتک که عامل این آموزش ها هستند ، کاملاً ساکت نیستند.

براساس گزارش EAS ، “Khabar Online” نوشت: “مارك مارك والش امروز در مصاحبه منتظر پاسخ رسمی به شکایت ایران است.”

مهدی تاج ، مربی مدعی خوب بودن ، اکنون خواستار جبران 6 میلیون یورو از ایران شد و گفت: فدراسیون برای کلاه خود کلاه درست کرده است.

ویلمز به همان اندازه که برای ایران انجام داد در خدمت تیم ملی نبود.

اکنون مشخص است که فدراسیون پول زیادی را برای گرفتن مربی هزینه کرده است. این مربی قبل از امضای قرارداد خود به تهران سفر کرده و سه روز پس از امضای قرارداد ، کشور را از اینجا خارج کرده است. به دلیل حضور وی ، فدراسیون گران ترین مراسم مرسدس بنز را با 2.5 میلیون تن در روز اجاره داد. اما این هزینه اصلی نبود. این فدراسیون گرانترین اتاق جهان را به قیمت چهار میلیون دلار در هتل اسپینر پالاس برای ویلموس کنار گذاشته است. به عبارت دیگر ، وی 12 میلیون قبر برای فدراسیون هزینه کرد تا سه روز در این اتاق بماند. لازم به ذکر است که ویلموس در این سفر تنها نبود و وکیل و مربی دروازه بان وی با او بودند. و در بهترین اتاق های هتل Spinas بمانید و گران ترین غذا را بخورید. سایر هزینه های جانبی در کنار فدراسیون است. هزینه بلیط بازگشت آنها شامل پرواز درجه یک و… از جمله هزینه CIP و پذیرش لوکس است.

هرچند اخیراً مهدی تاج منتقدان را تهدید کرد که وی دست خود را از دست خواهد داد ، اما سخنگوی فدراسیون ، امیرمهدی علی و سه حزب اصلی در مذاکرات با ساموت ، به شرکت کنندگان پاسخ نداد. الوی این روزها حتی در توییتر سکوت کرده است و در پاسخ به مطبوعات خارجی به عنوان سخنگوی فدراسیون فوتبال!

انتهای پیام