استان ها

امام جمعه بیرجند: حضور فعال در بخش‌های فرهنگی رسالت مهم دانشجوی بسیجی است

به گزارش سرخط نیوز از خراسان جنوبی ، آیت الله سید علیرضا آبادی صبح امروز با جمعی از دانش پژوهان و نمایندگان دانشجویان باسک دیدار کرد. در حوزه فرهنگی است.

وی بقای انقلاب اسلامی را ناشی از وجود بسیج و اندیشه بسیج دانست و گفت:

وی گفت: “باسیگ” در زمینه های مختلف صنعت ، اقتصاد ، بهداشت و نظامی گام های قابل توجهی برداشته است.

عبادی افزود: “در هر زمینه ای نیاز به حرفه ای بودن وجود دارد ، اما برای جامعه انسانی مبتنی بر فرهنگ منحصر به فرد و اصیل و فراگیر موثر است.”

وی گفت: در حال حاضر ویرانی دنیا کار متخصصان است اما بدون فرهنگ و اگر می خواهید مشکلات اقتصادی را به روشی خاص حل کنید می توان موانع و موانع را شناسایی کرد اما نمی توانید باور کنید که فقط توسط یک متخصص مشکل حل می شود.

در کراسنودار جنوبی ، نماینده نخست وزیر تأکید کرد که فناوری و صنعت در خدمت بشر است ، اما این فرهنگ همچنان درست است: “تحت حاکمیت استعمار ، برای اداره مردم باید قحطی باشد ، و این مسائل مملو از آزمایش است.”

وی گفت: گاهی اوقات مشکلات اقتصادی و اجتماعی بدون تفاوت علوم اقتصادی و اجتماعی حل نمی شود.

وی گفت: “استعمارگران غربی به نام داعش و طالبان مرتکب جنایات می شوند ، مردم را می کشند زیرا آنها می دانند آنها کشته شده اند و تنها مدرسه ای که چیزی دارد مدرسه اسلامی است.”

به گفته نماینده ولی فقیه در کراسنودار جنوبی ، دنیای مادی و کسانی که خواهان عدالت هستند تنها پاسخ اسلام است ، اما استعمارگران ضد اسلامی در تلاشند افکار عمومی را از اسلام دور کنند.

تأکید کنید: دانشگاه و سمینار باید به طور حرفه ای برای مردم جهان که تشنه عدالت هستند برنامه ریزی شود ، زیرا این کار مهم توسط سایر اقشار جامعه انجام نشده است و فقط باید دانشگاه و سمینار وارد شود.

عبادی با اشاره به نفوذ دشمن برای از بین بردن اسلام گفت: “از آنجا که ما وظیفه بزرگ خود را به عنوان جزیره رها کرده ایم ، متأسفانه توطئه های دشمن اغلب به نفع آنها است و ما می توانیم دست به دست هم دهیم تا راه حل مناسب را پیدا کنیم. اگر روش های ارتباطی و تبلیغاتی را به موقع ارائه و نوسازی کنیم ، موفق خواهیم بود.

به گفته این کارشناس صهیونیست ، “اسلام برای دنیا و اداره جامعه حرفی برای گفتن دارد.” متأسفانه ، تأثیر تفکر لیبرال باعث می شود نسبت به خود و نسل های آینده بی تفاوت باشیم و در میدان دشمن بازی کنیم. “

در این نشست ، امام حسن ، مسئول مبانی حوزه علمیه ، گفت: “مطابق فرمایش رهبر بزرگوار ، هر سه لیسانس و جوانان در همه جا باید با سه معیار آگاهی ، اخلاص و اقدام به موقع به عنوان شاخص در نظر گرفته شوند.”

قیم بن الحسن (علیه السلام) با استناد به اقدامات این گروه جهادی ، سید محمد حسنی ، اظهار داشت: پس از تشکیل این گروه جهادی ، دانش آموزان به مناطق ممنوعه منطقه چورن جنوبی اعزام شدند.
حسینی دانش آموزان را برای سیل در منطقه لورستون فرستاد ، با گروه های جهادی در این ایالت همکاری کرد ، گروه های جهادی را با همکاری Badge E-Sazandigi ثبت نام کرد ، جاده ها و مراکز توان بخشی را آلوده کرد ، دانش آموزان نیازمند را شناسایی کرد و ماسک و لوازم بهداشتی تهیه کرد. جستجوکردن از جمله نیازمندان ، غذا ، پول برای دانشجویان و افراد نیازمند ، اعزام دانشجویان جهادگر به شهر کاظم عراق ، اهدای خون و اعزام دانشجویان جهادی به بیمارستان ها اقدامات مهمی برای کمک به کادر پزشکی و بیماران عروقی است. آراد

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده مهندسی دانشگاه بیرجند گفت: امروز رویکرد بسیج دانشجویی افراط کرده است و دانشجویان در تلاشند تا در بحث اصلی مسئله مشکلات را حل کنند.

حسنی گفت: “امروزه هسته های زیادی در زمینه امور مرکزی تشکیل شده است و رشد معنوی و فکری دانشجویان در دستور کار آنهاست.”

46