اجتماعی

با افزایش نشاط و امید در میان مردم زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم شود

به گفته استاندار تهران ، زمین باید در اختیار وی قرار گیرد تا با افزایش اشتیاق و امید در بین مردم در انتخابات شرکت کند.

با توجه به ESA انوشیشوان محسنی بندپی که اولین آموزش در انتخابات ژوئن 1400 و انتخابات ژوئن 1400 را پیروزی انقلاب اسلامی توصیف کرد ، گفت: “از زمان پیروزی انقلاب ، ما 35 انتخاب برگزار کرده ایم که اهمیت و ارزش همه این انتخابات را نشان می دهد.” برای شاد کردن مردم برنامه مهمی ساخته شده است.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات از منظرهای مختلف گفت: “انتخابات نمادی از مردم سالاری دینی و حق تعیین سرنوشت مردم است.” به عنوان مثال ، در ماه های منتهی به انتخابات ، در تلاش هستیم نقاط ضعف را شناسایی کرده و نقاط قوت خود را تقویت کنیم.

محسنی بندپی گفت: “از نظر نخست وزیر ، انتخابات بازتاب اندیشه های امام راحل و خون شهدا است ، بنابراین باید تمام تلاش ها برای اعتلای زندگی مردم باشد.” منافع ملی و اعضای جامعه باید در تقویت نظم و امنیت عمومی نقش داشته باشند.

وی همچنین تأکید کرد که “در انتخابات 1400 ، تحریم های لازم و شرایط اقتصادی مختص کشور است. همچنین وبا شرایط ویژه ای ایجاد کرده است. جستجوکردن

وی افزود که باید به قانون احترام گذاشت زیرا مهم است که مدیران انتخابات در انجام انتخابات 1400 به عنوان یک انتخابات استراتژیک بی طرف باشند. در این میان ، سخت ترین قسمت مأموریت ما افزایش امیدها و زندگی مردم و ایجاد شرایط برای زندگی حداکثر است.

وی گفت: “ما چهار انتخابات مهم ریاست جمهوری ، پارلمانی ، میان دوره ای و پارلمان در تهران داریم. ما باید آنها را به درستی مدیریت کنیم و دانش و دانش لازم را برای انجام کارها داشته باشیم.”

انتهای پیام