عمومی

بهره‌گیری از تجربیات و مطالبه‌گری در عین عقلانیت راه‌حل مشکلات – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گفته وهی جلیلی ، که امروز در جلسه خط انقلابی به منظور تعیین وظایف پیش رو برای تقویت جبهه انقلاب سخنرانی کرد ، حل مشکلات امروز مستلزم عقلانیت است. یکی از مهمترین موضوعات در طول انقلاب این است که ما باید از این تجربیات برای انتقال به جوانان استفاده کنیم. امام وقتی تحت فشار انقلاب اول بودند بر آنها حکومت می کرد وگرنه انقلاب دوام نمی آورد.

وی گفت: “ایالات متحده تصور می كرد كه انقلاب اسلامی مانند گذشته دوام نخواهد آورد ، اما اكنون از پایداری انقلاب اسلامی ترس دارد.” در صورت ورود به هر کشوری ، این سطح از کشتار و فشار کاهش خواهد یافت. همه آژانس های اطلاعاتی آمریکا به عنوان درصدی از سرنگونی دولت های آمریکای لاتین ، ایران را هدف قرار داده اند.

لین

وی گفت: امروز ایالات متحده با چالش های زیادی مانند قرص های خواب آور و کودکان گرسنه مواجه است.

جلیلی افزود: اگرچه امام خمینی (ره) توانست از محبوبیت خود برای انتصاب افراد مختلف استفاده کند ، اما بر انتخاب های خود بر اساس نظام جمهوری تأکید کرد و در سال اول انقلاب پنج انتخابات از جمله بنی صدر را برگزار کرد. امام در سال 1942 زخمی شد ، بنابراین او نخبگان حاکم را برکنار کرد.

وی گفت: “هیچ دموکراسی نظامی در غرب وجود ندارد.” مردم به جمهوری رای دادند. اگر سیستم بنی امیه در سیستم پیاده شده بود ، انقلاب دوام نمی آورد.

جالی که طی این سالها تغییری در مواضع رهبری مشاهده نکرده است ، گفت: “ما باید از اصول اخلاقی و معرفت شناختی استفاده کنیم تا از بی عدالتی جلوگیری کنیم.” خوب است که بپرسید ، اما همه باید کار خود را به خوبی انجام دهند. همکاری ، امور خیریه ، دلداری و غیره نباید متوقف شود زیرا این بحران از طریق راحتی قابل حل است.

وی گفت: قرآن می فرماید هرکسی که ضرورت خشونت جهانی را بگوید و درک نکند ، در قیامت تحقیر می شود.

مدیر دفتر تحقیقات جبهه فرهنگی انقلاب با بیان اینکه مساجد در زمان جنگ فعال بودند ، افزود: جامعه حزب الله باید حضور داشته و فعالیت کند. هر یک از ما توانایی کار کردن را داریم.