اجتماعی

تفکیک آنفلوانزا و کرونا؛ نگرانی اصلی برای فصل زمستان

رئیس مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی گرمسیری اظهار داشت: در طول فصل زمستان ، آنفولانزا گسترش می یابد و تشخیص پزشکان و بیماران برای 19 بیمار مبتلا به آنفولانزا دشوار خواهد بود.

طبق گفته ENA دکتر داوود داد یادید درباره نگرانی از مراحل دوم و سوم بیماری کورون طاعون و ویروس و جهش در اروپا و ایالات متحده ، اقوام خود را پیدا کرده و به مسائل بهداشتی نگاه کنید. از طرف دیگر هوا در حال گرم شدن است.

وی گفت: “ممکن است روند نزولی وجود داشته باشد ، اما هنوز نمی توان پیش بینی پیشرفت قابل توجهی در افتتاح برخی مراکز از جمله مراکز مذهبی ، مدارس و دانشگاه ها داشت.” به همین دلیل مجدداً باید با احتیاط انجام شود. ممکن است شاهد افزایش موارد باشیم ، بنابراین باید به این امر توجه کنیم.

وی اظهار داشت: شیوع این بیماری مانند بیماری همه گیر نیست اما در آینده مشکلات کوتاه مدت ایجاد می شود و تا زمان انجام واکسیناسیون به مقابله با این بیماری ادامه خواهیم داد. ما باید برای آن موثر برنامه ریزی کنیم و فکر نکنیم که این بیماری به پایان رسیده است. از آنجا که ممکن است افزایش اوایل زمستان وجود داشته باشد ، در مراحل اولیه شدید نیست ، اما چنین است.

در زمستان ، البته یک مشکل دیگر شیوع بیماری های فعلی مانند آنفولانزا است که تشخیص پزشکان و بیماران را بین بیماران شایع و آنفولانزا دشوارتر می کند. برای محافظت از افراد در برابر آنفولانزا ، واکسینه شوید.

وقتی از آنها سؤال شد که کدام گروه بیشتر نگران محدودیت های بیشتر در کشور هستند ، گفت: “طبیعتاً افراد مسن بیشتر به جوانان علاقه دارند. افراد مسن و آسیب پذیر باید پروتکل های بهداشتی را نسبت به دیگران دنبال کنند. ” تمرکز ما روی آموزش افراد مسن است.

با توجه به اطلاعیه روابط عمومی سامانه 4030 ، یدریجا افزود: “اگر اعضای خانواده آلوده به Quaid-19 هستند ، باید توسط افراد مسن و به صورت گروهی تحت درمان قرار بگیرند و نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت کنند.” این امر باعث افزایش نیاز به توجه به این موارد می شود زیرا مرگ و میر به دلیل بیماری سالمندان و افراد تحتانی زیاد است.

انتهای پیام