تمرین عفو ​​ایرانی برای کمک به نیازمندان سرگرم شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، محمد رسول شیخی زاده ، مسئول روابط عمومی کمیته امداد کردستان ، گفت: با تأکید و توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر دستگیری نیازمندان ، این پروژه از دست دادن ملی برای حمایت از خانواده های آسیب دیده با تاج پیاده سازی خواهد شد. : این کار با همکاری خیرین ، فرماندار ، سپاه بیت المقدس ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، گروه های جهادی و تیم اجرایی انجام می شود.

وی با بیان اینکه اکنون که تمام دنیا و کشور ما ایران به ویروس آلوده شده اند بسیاری از افراد شغل خود را از دست داده اند ، افزود: این تمرین فقط برای کمک به مشتریان نیست بلکه برای کمک به همه خانواده های مبتلا به بیماری کرون “.

مدیرکل کمیته امداد کردستان خاطرنشان کرد: اولین قدم در برنامه ورزش عفو ایرانی اجرای طرح شریک زندگی است و وی ادامه داد: براساس این طرح شش آشپزخانه مجهز خواهد شد. در شهر قرار دارد و هر روز با کمک خیرین ایجاد می شود. ” و در مناطق خصوصی توزیع می شود.

شیخی زاده یادآور شد: آشپزخانه اول در سنندج در دوم اردیبهشت راه اندازی می شود و در اولین روز از ماه مبارک رمضان ، توزیع غذای گرم با حمایت و تهیه غذا توسط خیرین آغاز می شود.

وی گفت: “ذینفعانی که می خواهند در این پروژه شرکت کنند و در ماه مبارک رمضان به فقرا کمک کنند ، می توانند با تماس با کد # 1 * 8877 * و انتخاب استان مورد نظر خود ، اهدا کنند.”

مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: حتی تعداد کارتهای 6037997900000473 برای دریافت کمکهای خیرخواهانه برای تأمین نیازهای اساسی نیازهای مورد نیاز در ماه مبارک رمضان اختصاص یافته است.

شیخی زاده اظهار داشت: هرچه که افراد نیکوکار قصد داشته باشند ، ما کمکهای آنها را به صورت عمده ، سبدهای غذایی یا غذای گرم به نیازها انجام خواهیم داد.

خروج از نسخه موبایل