عمومی

دیدار با سفیر عراق در تهران

چند سال پیش ، ناصر عبدالمحسن عبدالله ، سرکنسول سابق جمهوری عراق ، به عراق بازگشت و وزارت امور خارجه را عهده دار شد. وی پیش از ماموریت ، سرکنسول سفارت عراق در بلگراد ، صربستان و سپس ژنرال کنسولگری عراق در کویت بود. وی اولین سفارت خود را در ایران دریافت کرد.

اولین سفر شما به ایران و تهران را تبریک می گویم. سفارت عراق در ایران یکی از مهمترین سفارتخانه های عراق در جهان است زیرا عراق یکی از مهمترین همسایگان سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و مهمترین و مهمترین شریک ما در منطقه است. ایران همیشه نگاه متفاوتی به عراق داشته است و وقایع عراق پس از سقوط رژیم بعثی و ظهور جمهوری اسلامی عراق روابط دو کشور را بیش از پیش تقویت کرده است.

لین

در طول تاریخ ، عراق روابط تاریخی و فرهنگی بزرگ و تاریخی با ایران داشته است و طی دو دهه گذشته این روابط اقتصادی را با ایران گسترش داده است.

از آنجا که ما در دروازه های اربعینی حسنی هستیم و هر سال و این هفته ، هفته ها و هفته ها پیش ، ویزاهای پرشور و جذاب در قلب عاشقان امام حسین (ع) در ایران و جهان و در موکب بزرگ اربعینی حسنی ، که در حال حرکت به یک حرکت مردمی است ، وجود دارد. این کربن ایجاد می کند و علی رغم بیماری شریانی در جهان ، آنها همه برنامه های اربعین و میلیون ها عاشق در عراق و مسیر عشق ، نجف ، اشرف و کربلا را دیده اند. وی از افزایش تعداد کرونا در عراق در سال جاری و مشکلات کرونا ابراز تأسف کرد و اینکه امکانات عراق در این شرایط پاسخی به پذیرش میلیون ها زائر حسینی نداده و به نوعی نتوانسته اند تعداد زائران را بپذیرند. بلند حرف بزن

وی ابراز امیدواری کرد که این ماموریت با شیوع بیماری قلبی در تهران ، عدم صدور ویزا برای میلیون ها حسینی در ونیز و ایران در حوالی اربان حسنی آغاز شود و مردم ایران از نیاز به چنین کنفرانس بزرگی آگاه باشند. کروناس را از دنیا دور کنید و مرگ حجاج را در سال آینده جبران کنید.
من پیشنهاد می کنم که تعدادی از هیئت های نمایندگی ایران ، از جمله رادیو ، تلویزیون و بسیاری از رسانه های دیگر که طی چند سال گذشته در مورد این کنفرانس بزرگ جهانی مطلع و بارگیری شده اند ، با من مشورت کرده اند. وی برای صدور ویزا به مقر اربعین در ایران به عراق سفر کرد و گفت امروز اقدامات لازم را انجام می دهد.

سرانجام ، مرسا احمد نریزی به یک نسخه خطی و احترام ، جلد کلام الله مجید را در نسخه خطی ارائه داد. 1122 فیل معروف در قرن یازدهم و یازدهم قمری که توسط اصفهان نوشته و با نمابر ارسال شده است ، به سفیر اهدا شد. . سفیر ناصر عبدالمحسن عبدالله ، که با شخصیت و ثروت خود از خود عکس گرفت ، ابراز امیدواری کرد که بتواند بیش از هر تلاش دیگری به غربیان حسین ، مردم ایران خدمت کند. در این زمینه ناامید نشوید.