اجتماعی

سازمان بهداشت جهانی درباره خطر اضطراب سرخک به دلیل تاج هشدار می دهد

آژانسهای بهداشتی سازمان ملل هشدار داده اند كه بیش از 117 میلیون كودك به دلیل مسافت اجتماعی اجباری ، و همچنین فشار بالای سلامتی برای مقاصد كورو ویروسی می توانند علیه سرخك واكسینه شوند.

به گزارش سرخط نیوز ، کمپین بهداشت قرمز که با حمایت سازمان بهداشت جهانی ، یونیسف و بسیاری از آژانسهای دیگر انجام شده است ، در 24 کشور به تأخیر افتاده و به کشورهای دیگر موکول می شود و به طور بالقوه کودکان را در 37 کشور جهان هدف قرار می دهد. . او در معرض خطر است.

آژانس ها از رهبران کشورهای مختلف خواسته اند تا با توجه به شیوع کرونا ویروس ها و انتخاب دشوار انجام شده برای واکسیناسیون ، هر چه سریع تر آسیب پذیرترین جمعیت را شناسایی کرده و در اسرع وقت آنها را با واکسن شستشو تهیه کنند.

کارشناسان می گویند علیرغم نیاز کادر پزشکی و کارکنان بهداشتی برای درمان شیوع کروناویروس ، سایر خدمات واکسیناسیون از جمله واکسن پیدرولون برای زندگی ضروری است.

در حالی که همه در جهان به دنبال شیوع کرونا ویروس در سراسر جهان هستند ، متخصصان هشدار داده اند که افزایش سرخک تهدید اصلی دیگر برای سلامتی جهانی است.

به نقل از رویترز ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ماه دسامبر اعلام كرد كه سرخك تقریبا در سال 2018 حدود 10 میلیون نفر را آلوده كرده است و 140،000 نفر را كشته است كه بیشتر آنها.

انتهای پیام