اجتماعی

مسافربرنمای زورگیر در غرب تهران به دام افتاد

فرمانده ویژه پلیس غرب استان تهران جزئیات سه عملیات اخیر این افسر پلیس در دستگیری سارقان و کشف اتهام مورفین را توضیح داد.

سردار محسن خانچارلی در گفتگو با سرخط نیوز ، وی در همین رابطه اظهار داشت: در راستای وظایف ذاتی خود در برخورد با مجرمان و مجرمان ، ماموران پلیس آگاهی در تهران طی روزهای اخیر موفق به دستگیری سارق ، تخریب یک باند حرفه ای و کشف بیش از 100 نفر شدند کیلوگرم مورفین.

وی با اشاره به دستگیری سریع مسافر ، اظهار داشت: مدتی قبل شخصی به پلیس مراجعه کرد و اعلام کرد که مجبور شده است سوار خودرو شود. در همین راستا ، تیمی از افسران پلیس موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

خانچارلی ادامه داد: همزمان با بررسی این پرونده ، سایر اتهامات مشابه به پلیس تشکیل شد اما با اینکه ظاهر متهم یکسان بود ، ماشین دزد متفاوت بود. به همین دلیل است که مأموران کشف کردند که این مرد ممکن است ماشین را سرقت کرده و مدتی بعد آن را رها کند.

فرمانده ویژه پلیس غرب استان تهران اظهار داشت: این فرد طعمه خود را در مناطق سكونتناك و منزوی جدا كرد و سپس با تهدید با چاقو و سلاح سرد سعی در سرقت پول داشت. و تجهیزات همراه به همین دلیل است که مأموران به جای استفاده از سایر روشها و تاکتیک های پلیس ، متهم را از طریق تحقیقات میدانی در صحنه جنایت شناسایی کرده اند.

وی با اشاره به دستور دادگاه مبنی بر دستگیری مسافر ، گفت: در یک عمل ماموران به مخفیگاه سارقان رفتند ، وی را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. پس از انتقال متهم به مقر پلیس ، از وی سؤال و تأیید شد كه وی 30 فقره سرقت و سرقت را تحت پوشش یك مسافر مرتكب شده است. وی همچنین گفت اتومبیل هایی که او به سرقت برده نیز به سرقت رفته است.

خانچارلی با اشاره به تخریب باند سارقان خودرو در شهر شهریار اظهار داشت: تحقیقات این پرونده حتی پس از چندین فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو آغاز شد و در این مدت “افسران دریافتند که چندین نفر با هم کار می کردند.” آنها آن را دزدیدند.

وی افزود: “این افراد توسط مأموران پلیس نیز شناسایی شدند و مشخص شد که اعضای باند چهار نفر بودند که همه در یک عملیات غافلگیرانه توسط افسران در مخفیگاه خود در شهریار دستگیر شدند. و به مقر پلیس منتقل شدند. ” آنها به حداقل 50 دزدی اعتراف کردند.

فرمانده ویژه پلیس استان غرب تهران همچنین از کشف 102 کیلوگرم مورفین در یک عملیات مشترک با پلیس البرز خبر داد و گفت: آن را در دستور کار خود قرار دهید که در جریان تحقیقات اولیه فاش شد گزارش دریافت شده صحیح بود

خانچارلی افزود: در همین رابطه مجوز قضایی برای دستگیری این افراد صادر شده و هماهنگی های لازم با پلیس البرز انجام شده است.

فرمانده ویژه پلیس غرب استان تهران با بیان اینکه در جریان جستجوی مخفیگاه وی ، 102 کیلوگرم مرفین کشف و ضبط شد ، گفت: سه متهم دستگیر شده نیز به جرم خود در توزیع مورفین اعتراف کردند. .

وی افزود: در این عملیات هشت متهم دستگیر شده اند و گفت: پرونده ای علیه این افراد تشکیل شده است و آنها برای ادامه روند تحقیقات جرم به پارک اعزام شده اند.

انتهای پیام