عمومی

نیازمندان سقزی در ایام عید غدیر خم اطعام می شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برداشت ما ، برنامه های عید گدیر خام امشب در نشست هماهنگی AEPR در حجت الاسلام برومیند رضینی برگزار می شود. ویژه دانستن نسل جوان به این دلیل است که غدیر یک اتفاق بسیار مهم در اسلام و خود ساختمان است نهادن ولایت و یک رهبر در جامعه اسلامی است.

عید قربان با توجه بیشتر به حجت الاسلام رازینی توجه: وضعیت سالانه امام و لااله باید دارای فعالیتهای اصلی شهر باشد و برنامه های جذابی براساس شرایط خاص انجام شود.

وی به اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ گدیر اشاره کرد توجه همچنین امکان ایجاد خط وجود دارد راهنما فرهنگ وحدت وحدت گدیر به نوبه خود توطئه دشمنان اسلام متوقف شده است.

وی افزود: “این بهترین روزها برای بیان جایگاه والای منطقه در جامعه اسلامی است. بنابراین ، عید سعید گادیر گفت که برای سازمانها و اشخاص دولتی و غیردولتی و افراد مهم است که ضمن حفظ کلیه پروتکل های بهداشتی ، با هم همکاری کنند و در تمام برنامه های فرهنگی و هنری دلسوز باشند. .

هیئت های مذهبی ، روحانیت ، سازمان های فرهنگی و مذهبی گفتند که برنامه های خود را از طریق شبکه سایبری ارائه می دهند.

برنامه ده ساله مرکزی رازینی در منطقه مدا گدیر عید الحمدل غذا و توزیع نیازمندان را ترتیب می دهد ، جلسات مجازی را با قرآن ترتیب می دهد ، نانوایی ها را به اشتراک می گذارد و مسابقات رایگان و فرهنگی را در شهرها توزیع می کند.

وی سپس ماه مرارم را با استناد به یادآوری کرد توجه طبق پروتکل های بهداشتی ، بسته به وضعیت کشور و شیوع ویروس ، امسال عزاداری برگزار می شود.