استان ها

وی 1،500 ساعت کلاس مجازی را در دانشگاه اسلامی آزاد در دولت آباد تدریس می کند

دانشگاه های آنلاین؛ آموزش الکترونیکی – باقری اعلام کرد؛

محمد باقری در مصاحبه با خبرگزاری استان گروهی آنا ، از برگزاری کلاسهای مجازی در دانشگاه اسلامی آزاد ، شعبه دولت آباد اظهار داشت: “در حال حاضر 500 ساعت کلاس آنلاین و 1000 نفر ساعتها کلاسهای آفلاین برگزار می شود.

وی افزود: در اسفندماه سال 1388 کلیه کلاسهای کارشناسی ارشد در این دانشگاه بصورت آنلاین و آفلاین برگزار شد و در اولین روزهای سال جدید کلاسهای این واحد دانشگاهی با توانایی عضویت کامل ، کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می شد. ” اخبار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد افزود: این واحد دانشگاهی در این دوره برنامه ریزی های لازم را انجام داده است تا مأموریت های دانشگاه در دوره های آموزشی ، پژوهشی و فناوری ، فرهنگ و آموزش تعطیل نشود. صلاحیت در سما در زمینه حل مشکلات دانشگاه. “

باقری ادامه داد: یکی دیگر از دغدغه های مهم این واحد دانشگاهی ، دانشگاه با خدمات کامل الکترونیکی و مجازی بود ، بنابراین برنامه ریزی لازم برای تله متری و خدمات مجازی و الکترونیکی این دانشگاه در چارچوب سایت انجام می شود. آموزش مجازی “بدون حضور فیزیکی دانشجویی در دانشگاه ، شرایط برای ثبات رعایت می شود و در زمینه آموزش ، تحقیق و فناوری ، کلیه خدمات و اقدامات از طریق بستر مجازی ارائه می شود.” .

اتاق های سمپوزیوم را راه اندازی کنید

محمد باقری

وی با اشاره به راه اندازی دفاتر مجازی برای کارکنان دانشگاه و اعضای هیات علمی ، اظهار داشت: اکنون اتاق ها و اتاق های مدیران بخش و اعضای هیات علمی ، مدیران و کارشناسان دانشگاه ، فکر می کنید مخزن سؤال و پاسخ دانشجویی تشکیل شده و ارائه شده است. “خدمات پستی و الکترونیکی از طریق این بستر به دانشجویان ارائه می شود.”

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جامعه دولت‌آباد به آنا گفت: این دانشگاه آماده ارائه خدمات آموزش مجازی به بخش های دولتی و خصوصی است و روند انعقاد قرارداد با دو گروه در حال انجام است. “لزوم ادامه آموزش مجازی برای جدا کردن دانش آموزان از علم ، دانش و فرهنگ ، برنامه ریزی لازم برای استفاده از برنامه های فرهنگی در سایت مجازی آموزش دانشگاه انجام شده است.”

باقری افزود: استفاده از نرم افزار قرآنی نهج البلاغه ، معنویت درمانی و برگزاری مسابقات فرهنگی ، قرآنی و کتابخوانی از جمله اقدامات دانشگاه برای جدا کردن دانشجویان از برنامه های فرهنگی است. مانند برگزاری جشنواره ملی این روزها توسط معاون فرهنگی دانشگاه با موضوع “محور سلامتی و شهادت ، سلامتی و ایثار ، سلامت و نماز ، سلامتی و امید ، بهداشت و بهار و سلامت و هفت سین در سه بخش ادبیات ، تصاویر و صدا قرار دارند. “

وی اظهار داشت: به برکت میلاد امام زمان (عج) این واحد مشاوره آنلاین مشاوره حضرت صاحب زمان (عج) این واحد دانشگاهی راه اندازی شده است و هم اکنون با پنج اتاق مشاوره در خدمت دانشجویان است.

واحد دولتی آباد به مرکز فناوری اطلاعات و رایانه تبدیل می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد اظهار داشت: در زمینه آموزش سما و مهارت ، با توجه به ایجاد هفت مدرسه سما از این دانشگاه و دغدغه های آموزشی ، کلیه کلاس های تئوری برای دانشجویان با همکاری اساتید و کارمندان سما و دانشگاه مجازی و حضوری است. “آموزش دانشگاه مجازی نیز فراهم شده است ، همچنین زیرساخت های فرهنگی و صلاحیت های فرهنگی لازم برای دانشجویان این حوزه فراهم شده است.”

باقری گفت: “تبدیل تهدید به فرصتی در آینده نه چندان دور ، خواهیم دید که این دانشگاه به قطب فناوری رایانه و رایانه تبدیل شود ، زیرا اساتید و کارمندان این دانشگاه توانسته اند آن را عاقلانه انجام دهند.” . “این پیش بینی لازم برای تلاش برای ارائه بهترین خدمات و کمترین مشکل در ارائه چهار سرویس از طریق بستر مجازی است.”

وی ادامه داد: “اگر ارائه دهندگان خدمات اینترنتی همانطور که وعده وزیر ارتباطات با سایتهای مجازی همکاری می کند مشکلی برای ادامه ارائه خدمات چهارگانه وجود نخواهد داشت و این ممکن است در آینده دانشگاه مؤثر باشد.” او گفت

انتهای پیام 4121/4062