عمومی

اجرای بیش از ۱۶۶۲ ویژه برنامه به مناسبت هفته بسیج در استان مرکزی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به نقل از روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرهنگ محمد گودرزی در بیانیه ای به نقل از هفته بازی گفت. اکثر نخست وزیر هفته گذشته گفت که بسیج کلید طلایی برای حل مشکلات کشور است.

وی در ادامه گفت: موضوع هفته باجاج امسال گردهمایی چند نفر است، نشان سوم آذر، آزادی و آزادگی، نشان چهارم آذر، سبک زندگی و پنجمین نشان آذر، معنویت و اخلاق. در هفته یادواره بزیج

گودرزی تاکید می کند که کار جهادی در یک دهه گذشته انتظار جوایز و جوایز نداشته است. کمپین تبلیغاتی نقش های متفاوتی دارد و در بخش های مختلف نقش داشته است.

به گفته روح الله معاون هماهنگ کننده سپاه، ساخت و ساز و کسری، اقتصاد مقاومتی، اقتصاد فرهنگی و اجتماعی، علم و فناوری، دفاع و امنیت، آموزش و تکمیل، راه اندازی صندوق وام الحسنه با سرمایه مردم، جهاد علم و علم از جمله نهضت ها بود.

برآوردن انتظارات و توقعات رهبر کل، رویکردی مهم برای حرکت و توسعه امنیتی، نظامی، فراگیر و همگانی برای همه مردم، توسعه حرکت در همه سرزمین ها و فعالیت ها، جغرافیا، پیشگیری از تهدیدات سیاسی است. و اقتصادی و መካከል از جمله این انتظارات است.

وی گفت: شلوغ ترین هفته از 29 آبان آغاز و تا 5 آذر ادامه خواهد داشت. برنج و تمامی شهرها در این برنامه ها شرکت خواهند کرد.

به گزارش معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله، برگزاری همایش سراسری نماز، نمایشگاه و جشنواره نماز در مصلی دولتی اراک و انتخاب و ترویج بنیادهای نمونه در شهرستان محلت، اولین اجلاسیه شهدای محله نام استان و نام جهان، سبک زندگی، کارگاه های رسانه ای، از تولید مثل و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، تماس با خانواده شهدا، مسابقات ورزشی در تمام شهرستان ها، سراسر کشور در دره تغییر 5 آذر برای پیاده روی عمومی، اهدای خون، مراقبت های پزشکی رایگان در پایگاه های پایه، تقویت ایستگاه های سلامت محور در تشخیص و بیماری پیدا کردناین برنامه ها شامل بسیج داوطلبان، غرفه های خدمات حقوقی و مشاوره ای، برگزاری میز خدمت وظیفه عمومی و شیفت های ایثارگری در سراسر استان است.

طی چهار سال گذشته بیش از 1300 پروژه در زمینه های مختلف از جمله راه، خانه، پل، راه روستایی و طی دو سال گذشته بیش از 1300 کیلومتر کانال روستایی انجام شده است. انجام شد این امر تا 30 درصد از منابع آب کشاورزی را ذخیره کرده است. تهیه و توزیع 1500 جهیزیه متوالی نیز در سطوح مختلف در دستور کار قرار دارد.

به گفته گدرزی، 130 پروژه امسال در هفته بازی با 28 میلیارد تن اعتبار، مسکن بی خانمان، آبراه و … هزینه می شود.

به گفته معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله، بیش از 6 میلیون ماسک به دلیل کمبود ماسک در استان به صورت رایگان توزیع شده و تاکنون 380 هزار سبد تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.