عمومی

ارتش ۵۹ گله – سرخط نیوز

آمارها نشان می دهد مهدی ترمی ، سردار آزمون ، کریم انصار فرد و غار رضا در مجموع 59 گل و 15 پاس گل در فوتبال اروپا به ثمر رسانده اند. آیا اینها فرشتگان نجات تیم ملی خواهند بود؟

روزنامه گزارش داد دنیای اقتصاد وی گفت: لیست تیم ملی فوتبال ایران منتشر شده است و امید بسیاری از هواداران آن بیش از هر چیز حمله اروپایی برای این تیم است. -فرد و غار رضا در مجموع 59 گل و 15 پاس گل در فوتبال اروپا به ثمر رسانده اند آیا اینها فرشتگان نجات تیم ملی خواهند بود؟

تصحیح مهدی او در لیگ پرتغال با 34 گل ، 16 پاس گل ، 11 پاس گل و هفت پنالتی تأثیر مستقیم روی تیم داشته است. پورتو در این فصل 74 گل در لیگ به ثمر رسانده است. به این ترتیب مهاجم ایرانی در 46٪ گلهای تیم تأثیر می گذارد که نسبتاً عجیبی است. ترمی علاوه بر 16 گل در لیگ ، دو بار دروازه رقبا را در لیگ قهرمانان باز کرده و در مجموع 18 گل به ثمر رسانده و به تیم ملی بازگشت. این بازیکن 28 ساله در 47 بازی برای روسیه 22 گل به ثمر رسانده و یکی از اعضای اصلی تیم جام جهانی روسیه است. او اکنون در آستانه رهایی از تیم ملی در منامه است. اگر طارمی همان بازیکن چند ماه پیش در بحرین و عراق است ، همین!

سردار آزمون در هفته پایانی لیگ روسیه ، آقای گولای عنوان خود را از دست داد. با این حال ، این آزمون توسط بازیکنان این لیگ در همه پرسی به پیروزی رسید. او در لیگ روسیه دو گل به ثمر رساند و دو پاس گل داد تا در سومین عنوان پیاپی زنیت سن پترزبورگ نقشی اساسی داشته باشد. این بازیکن 26 ساله در 52 بازی ملی 34 گل به ثمر رسانده است. از زمانی که سردار فقط 20 سال پیش به تیم ملی پیوست ، بسیاری امیدوار بودند که رکورد گلزنی علی دایی شکسته شود ، اما روند کار طبق برنامه پیش نرفت. یک شکاف مهم در کارنامه آزمون در مسابقات مهم کشور برجسته شده است. عملکرد وی در جام جهانی روسیه مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما اکنون زمان مناسبی برای جبران آن است.

کریم انصاری این مرد 31 ساله در اواخر نوجوانی است. او تصمیم درستی برای ترک لیگ قطر و بازگشت به یونان گرفت. در آخرین فصل لیگ یونان ، کریم 13 گل به ثمر رساند و یک پاس گل برای AEK آتن ارائه داد. تنها گل کریم انصاری فرد در لیگ اروپا تعداد گلهای این فصل را به 14 رسانده است. شاید باورش سخت باشد اما کریم انصاری فرد یازدهمین بازیکن برتر تاریخ فوتبال ایران و 83 امین بازیکن جهان است. او 11 سال در تیم ملی بازی کرد و فقط 27 گل به ثمر رساند. به عنوان مثال کریم باقیری هافبکی است که در 87 بازی ملی 50 گل به ثمر رسانده است! در هر صورت ، ما امیدواریم که کریم تا پایان دوران فوتبال ملی خود گل های فراموش نشدنی به ثمر برساند.

کاو رضایی او یکی از پایدارترین و صریح ترین اسطوره های فوتبال در ایران است که در این سال ها عملکرد خوبی داشته است. البته رضایی امسال در شارلرو دچار مصدومیت های زیادی شده است که بارها در خارج از زمین بازی کرده و بازی های زیادی را از دست داده است. همزمان ، او هفت گل و یک پاس گل در لیگ بلژیک به ثمر رسانده است. او همچنین یک بار لیگ اروپا را با هشت گل افتتاح کرد تا فصل را به پایان برساند. کیو اکنون 29 ساله است ، اما تنها در 14 بازی ملی به میدان رفته و فقط دو گل به ثمر رسانده است. او همیشه می خواست در تیم ملی بدرخشد و به همین دلیل پس از گذراندن روزهای طلایی با استلا به یک افسانه تبدیل شد. هم اکنون نیز کار کاو در ترافیک خط حمله آسان نیست ، اما امیدواریم که اگر در منامه بازی کند ، صد سال در یک شب سفر خواهد کرد.

انتهای پیام