استان ها

استاندار قم : پنجشنبه و جمعه میزبان رئیس جمهور هستیم / گِله‌های مردم از ما مسئولان ، درست و به حق است و ما شرمنده هستیم.

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز در کوم، سید محمد تقی شهرگی روز پنجشنبه 9 دی ماه پس از سفر رئیس جمهور در یک مصاحبه زنده تلویزیونی میزبان آتلا رزین و چند تن از اعضای کابینه خواهد بود.

وی از برنامه ریزی برای بازدید از برخی مناطق و صنایع و همچنین دیدار با مقامات و علمای کوم خبر داد.

شهرگی افزود: سفر هیات دولت به پنج شنبه آینده با محوریت موضوعاتی مانند اشتغال، آب، مسکن و مسائل اجتماعی و شهری خواهد بود.

وی گفت: مقدمات این سفر از قبل فراهم شده است، این سفر بسیار پرطرفدار است. وی افزود که برنامه بازدید رئیس جمهور از این ولسوالی از صبح تا فردا ادامه خواهد داشت.

وی گفت: مسائل و مشکلات مردم با توجه به وضعیت موجود آنلاین و موم شده و به هیات دولت و نهاد ریاست جمهوری ارائه می شود، رئیس جمهور همچنین تاکید کرد که این سفر نباید محدود به یک سلسله جلسات باشد.

وی خاطرنشان کرد: علی‌رغم تلاش‌ها برای ارتباط هر چه بیشتر مردم در این سفر، رئیس‌جمهور در حال گفت‌وگو با مردم کو. شما روی یک دستور کار استراتژیک کار می کنید.

وی ادامه داد: دو جلسه در سطح وزرا برگزار کرده ایم که قصد داریم یک سلسله جلسات را با مسئولان دولتی داشته باشیم، تصمیمات سنتی و خوبی گرفته شده است، کار نهایی طی یکی دو روز آینده انجام می شود که از سوی رئیس جمهور اعلام شده است. بر اساس اعداد، واقعیت ها و برنامه ها باشد.

وی افزود: جلساتی با وزرای مختلف در حوزه کام از جمله راه و شهرسازی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده و صورتجلسه آن به تصویب رسیده است. “

این مدیر عالی رتبه همچنین صنایع، کشاورزی و جاده های منطقه را به عنوان یک کل و همچنین باری را که بر دوش مردم محله و بازدیدکنندگان از کوم بر دوش دارد، در نظر می گیرد. در این مرحله دولت باید کاری کند.

به گفته شهرگی، کل کار انجام شده و برنامه نهایی سفر طی اطلاعیه ای اعلام می شود.

قم مشکلات زیرساختی زیادی دارد

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به موقعیت جغرافیایی حمل و نقل در 17 استان و سفر سالانه 20 میلیون زائر به نقاط مختلف استان، ایستادگی را مشکلات زیرساختی فراوانی برشمرد. کمبود مسکن.

وی گفت: مهاجرت یکی از موضوعات مهم اشتغال است زیرا در تامین مسکن مشکل داریم.

ما از این واقعیت شرمنده ایم که اداره از برخی محله های کوم بازدید کرده و با کارآفرینان، کشاورزان و دانش آموزان دیدار کرده است.

وی گفت: تاکنون بخشی از مشکلات مردم توسط مسئولان منطقه قابل حل است، اما برخی از آنها نیازمند قانون گذاری هستند.

وی بر لزوم پاسخگویی و شفافیت در اداره استان تاکید کرد و گفت: مدیران نه تنها در قبال عملکرد خود بلکه در قبال عملکرد کارکنان خود نیز باید پاسخگو باشند.

ضمناً هیچ مسئولی را نمی توان به خاطر عدم پاسخگویی پاسخگو بود و مدیر باید پاسخگو باشد زیرا وجود مدیر غیرمسئول لازم نیست.

48