عمومی

امام کاظم مبارز خستگی ناپذیر برای تشکیل حکومت اسلامی بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ماهار گزارش داد: “یکی از مشکلاتی که ما با آن روبرو هستیم این است که به زندگی اهل بیت نگاه می کنیم ، نه به این دلیل که فکر می کنیم می توانیم از استراتژی برای بقا استفاده کنیم.” و شیوه زندگی. بیا یاد بگیریم.

وی در ادامه گفت: “هر زمان که اهل بیت روی کار آمدند ، می توانند به هدف ایده آل تاسیس حکومت اسلامی برسند و در هر زمان کنترل امور جامعه را از دیکتاتور در دست بگیرند.” کانال خواستار وحدت و اجتماع در دولت است. دشمنان اهل بیت شهید شدند.

آنها معاون فرهنگی ، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی در بوهیر بودند و اظهار داشتند که این پیروزی اولین راز بود.

“شواهد ما در این زمینه این است که وی از مأمون عباس هزاره رضا (ع) دعوت کرد تا سرپرستی را بر عهده بگیرد. “من همان علی بن موسی رضایی هستم که در یک رقیب و در مقاله من در تمام جهان اسلام شرکت داشت.

به گفته حجت سلام قدیری ، امام کاظم (ع) ده سال از زندان فرار کرد ، زیرا امت اسلامی برای دستیابی به هدف خود و ایجاد حکومت اسلامی ، شبکه ای از وکلا و بزرگان را راه اندازی کرد. مهاجمان و دشمنان ستمگر ، به هر طریقی یکی از سخت ترین شرایطی را که می توان تصور کرد به امامان دادند و این شبکه به او امام رسا (ع) داد.

معاون فرهنگی ، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی در بوهر گفت: پس از مدتی وی را در اتاقی دیگر قرار دادند و از وی استقبال ویژه ای کردند و وی نامه ای به فرماندار می گوید که شهادت او در راه است. پذیرفته نخواهد شد این دستور را بپذیرید.

وی افزود: “اولین کلیدی که امام برای ایجاد زمین برای تغییر مردم از زندانیان به زندانیان و حتی شکنجه در آنجا به کار برد ، ترس از خدا و اعتقاد به خدا بود.” وحدت منبع کار است.

حجت الاسلام قدیر گفت: “شفقت و مهربانی ، حتی با کسانی که دشمنان آن حضرت در آن زندان هستند ، دومین نقطه انسانیت و تغییر برای دشمنان آن حضرت است.” امروزه علاقه ما به توسعه اجتماعی بسیار مهم است ، به این معنی که امر به معروف و نهی از منکر و عشق است.