عمومی

به سامانه‌های بسیار مدرن دست پیدا کرده‌ایم

بر اساس اطلاعات شبکه خبری ،
به گزارش سپا نیوز ؛ سرلشکر حسین سلامی ، سخنگوی Sky Sports Defenders در دهه 1400 گفت: “ما امروز در بخش دفاع هوایی پیشرفت چشمگیری داریم.”

وی افزود: “ما هر سال این رزمایش مشترک دفاع هوایی را در برابر تهدیدهای مختلف دشمنان تمرین می کنیم.” من هر سال توانستم در این رزمایش ها شرکت کنم و این تحولات را از نزدیک مشاهده کردم و توانستم پیشرفت و رشد تکنولوژیکی و تاکتیکی را در زمینه پدافند هوایی قضاوت و اندازه گیری کنم.

فرمانده کل سپاه گفت: “آنچه ما در این رزمایش دیدیم و تجربه کردیم تجلی مدرن و پیشرفته ای از همه موارد غیر منتظره است.” امروز ما دو نیرو داریم ، نارنجی و آبی ، در نقش دشمن و نیروهای خودی. نیروهای نارنجی ما مجهز به موشک های مختلف و هواپیماهای بدون سرنشین در سرعت ها و ارتفاعات مختلف و از مسیرها و زمان های غیرقابل پیش بینی تا منطقه آموزشی و نیروی دریایی هستند. آنها مجبور بودند در کنار پدافند هوایی بایستند و واکنش نشان دهند.

وی گفت: “به لطف خدا ، همه اهدافی که وارد منطقه شدند با گلوله های اولیه هدف قرار گرفتند.” این امر به این دلیل است که نیروی هوافضای سپاه و نیروی هوایی به روزترین و پیشرفته ترین سیستم ها را در زمینه های فناوری ، ارتباطات و کنترل جهانی به نحوی که به طور خودکار و خودکار به سیستم ها منتقل می شوند ، به دست آورده اند. نرم افزار. بهترین زمان برای مناسب ترین سیستم از نظر موقعیت به موشک ها داده شد و آنها گلوله ها را بسیار دقیق و دقیق شلیک کردند.

سرلشکر سلامی گفت: «جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (سپاه) متعهد به توسعه جمهوری اسلامی ایران هستند. سیستم های دفاعی و سیستم های مدرن در برابر مدرن ترین نیروها. جهان از خود دفاع خواهد کرد.

وی گفت: “در واقع ، این رزمایش توسط پایگاه مشترک پدافند هوایی کاتام الانبیا ، که شامل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – به ویژه نیروی هوایی” ، طراحی و اجرا شده است. “

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: دفاع مقدس و موارد دیگر ”ما همه فرزندان این زمین هستیم ، مسلمان و رهبران. ما یک کشور داریم ، یک هدف مشترک و یک هدف مشترک ، ما فقط در دو لباس و در دو سازمان مختلف کار می کنیم. این در حقیقت رمز موفقیت ما و خواسته فرمانده کل نیروهای مسلح (موصل العلی) و ایران بزرگ اسلامی است.