اجتماعی

توانمندی زنان سرپرست خانوار با ستفاده از ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بانوان مدیر خانواده و افراد خوداشتغال از ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی دانشگاه جامع برای شروع به کار در صنایع خلاق و خلاق استفاده کرده اند نه فناوری های جدید.

به گزارش سرخط نیوز دکتر NCC کزالی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و تفاهم نامه دانشگاه علوم عمومی در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: و چند ماهی است که وارد دو فعالیت تشویقی و مسمومیت برای ارائه کوتاه مدت و کوتاه مدت شده اید. آموزش طولانی مدت

امام علی (ع) با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش زیربنای همه چیز است، ارزش انسان را علم و فهم و عملکرد و مهارت در حمایت از رسالت دانشگاه علوم عمومی دانست. ایشان تحقیقات علمی در حوزه انجام داده است و این خدمتی است که مردم درو می کنند.

دکتر کزالی افزود: از امضای اولین قرارداد همکاری با دانشگاه علوم عمومی خرسندیم و امیدواریم این یادداشت مایه خیر و برکت باشد و منتظر آن هستیم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید می کند: موثر باشد.

وی گفت: علاوه بر این تبصره می‌توان از ظرفیت وزارت جهاد کشاورزی و سایر بخش‌ها در حوزه زنان روستایی استفاده کرد. صنایع و فناوری های نوین.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده نیز به نوبه خود گفت: ما به دنبال مراکزی هستیم که در سفرهای منطقه ای به بانوان آموزش های فنی و حرفه ای ارائه کنند که امیدواریم امروز بتوانیم در قالب یادداشت پایانی حضور پیدا کنیم.

وی گفت: بخش دیگر این تبصره ارائه آموزش های لازم به بانوان در زمینه مسائل اجتماعی به ویژه در حوزه طلاق و اعتیاد است و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت دانشگاه جامع علمی کاربردی استفاده کنیم. در این منطقه نیز “

انتهای پیام/