ورزشی

جهانبخش: تیم ملی فعلی یکی از بهترین نسل‌های فوتبال ماست

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت که تیم فعلی فوتبال ایران یکی از بهترین نسل های تاریخ فوتبال ایران است.

اگرچه ایران یکی از قدرتهای سنتی فوتبال آسیا است ، اما هنوز نتوانسته به مرحله گروهی جام جهانی برسد ، اما علیرضا جهانباش ستاره تیم ملی دور سوم مقدماتی آسیا را آغاز کرده و معتقد است که سال آینده چیز خاصی را خواهد دانست.

در جام جهانی 2018 ایران مراکش را شکست داد و عملکرد خوبی مقابل اسپانیا داشت.

ایران به دنبال کسب سهمیه این هفته جام جهانی پس از پیروزی در دو مرحله مقدماتی خود در گروه A ادامه می دهد.

علیرضا جهانباش گفت: “اگر در جام جهانی قبلی کمی خوش شانس بودیم ، به مرحله بعد صعود می کردیم.” من فکر می کنم ما فصل آینده شانس بسیار خوبی داریم زیرا فکر می کنم نیمی از تیمی که در جام جهانی بازی کرد اکنون در این دیدار مقدماتی بازی خواهند کرد. ما همچنین چند جوان از باشگاه های مختلف داریم و اکنون می گویم ما بازیکنان باتجربه و جوان زیادی داریم که انگیزه زیادی برای عملکرد خوب در تیم ملی دارند. من فکر می کنم این ترکیب به ما کمک می کند بالا و پایین برویم.

در پاسخ به این سوال آیا می توان تیم فعلی را نسل طلایی تیم ملی فوتبال ایران دانست؟ وجود دارد – من قضاوت برایم مشکل است. من می گویم این یکی از بهترین نسل ها در کشور ما است. من فکر می کنم 80 درصد از تیم ها در حال حاضر (در کشورهای مختلف) خارج از ایران هستند ، آنها نه تنها بازی می کنند بلکه واقعا خوب بازی می کنند ، مهم هستند و برای تیم های خود تفاوت ایجاد می کنند. 10 سال پیش اینطور نبود. من مهارت بازیکنانم در ایران را می دانم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: “فکر می کنم در سال 2013 اولین بازی خود را با تیم ملی انجام دادم ، این یک رویا بود. تنها شش ماه بعد ، من در جام جهانی برای کشورم بازی کردم. چیزی که انتظارش را نداشتم. حالا ، نه یا ده سال بعد ، من تیم ملی را ترک می کنم. این برای من افتخار بزرگی است.

انتهای پیام