اجتماعی

روش‌هایی برای کنترل کرونا در مدارس

با بازگشایی مدارس به عنوان محل ملاقات ، پیوند بیماری Coy 19 را قطع کنید تا شرایط لازم برای حفظ سلامت و کاهش آسیب پذیری معلمان ، دانش آموزان و سایر کارکنان (که بر 15 میلیون نفر در کشور تأثیر می گذارد) فراهم شود. این خیلی مهمه.

به گفته سرخط نیوز ، به همین دلیل ، وزارت بهداشت توصیه هایی برای کنترل بیماری های قلبی در مدارس ارائه کرده است – برای محافظت از سلامت شخصی ، اجتناب ، در آغوش گرفتن و در آغوش گرفتن یکدیگر ، و استفاده از ماسک برای همه و نحوه استفاده از آنها به درستی.

همه مجبورند از منابع شخصی خود استفاده کنند

مدرسه باید شستشوی منظم و مکرر دستها با آب تمیز و صابون مایع را رعایت کند و دستورالعمل های معلمان ، کارکنان و دانش آموزان را که از محلول الکل یا ضدعفونی کننده دست استفاده می کنند ، رعایت کند. در صورت امکان ، ژل یا محلول ضدعفونی کننده حاوی الکل را در تمام کلاس ها بمالید.

پرسنل خدمات هنگام خدمت باید از لباس محافظ ، ماسک و دستکش استفاده کنند. فراموش نکنید که برای ثبت نام از چهره شناس یا کارت خوان استفاده کنید. اگر دفتر پیگیری دارید ، ممکن است آفت کش ها داده شود.

برای تماس با دکمه های آسانسور از دستمال کاغذی یا دستکش استفاده کنید. هنگام عطسه یا سرفه بافت را فراموش نکنید. اگر دستکش در دسترس نیست ، هنگام سرفه و عطسه از آرنج استفاده کنید.

قبل از شستشو یا ضدعفونی از تماس با دست ، بینی و دهان خودداری کنید. استفاده از آنلاین و موکت شخصی در نمازخانه ها و حفظ فاصله ایمن بسیار مهم است.

انتهای پیام