عمومی

زاینده رود ریشه فرهنگ و تمدن اصفهان است/حل مشکلات آبی با نگاه ملی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار، محمدرضا جناتری بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مسئله آب مایه حیات و پرسش مردم است که دیروز از سوی اصفهان با روحیه ای زیبا، منطقی و آرام مطرح شد، اظهار داشت: موضوع آب مایه حیات است. ، و اصفهانی ها رودخانه زیانده را طلب می کنند. برخیز

وی گفت: زندگی بسیاری از مردم اصفهان به آب زین الدین وابسته است و این رودخانه در زیبایی و گردشگری اصفهان جایگاه ویژه ای دارد. و نقش مهمی در ارتقای کیفیت زندگی جامعه دارد.

تمدن زاینده رود و ریشه های فرهنگی اصفهان

زفنده رود معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه اصفهانگردی با توجه به ماهیت گردشگری اصفهان منحصر به فرد و احساسی است، گفت: جامعه دیروز به یکباره و به درخواست عموم مردم زاینده، دشمنان خود را غافلگیر کرد.

دیروز مردم اصفهان به دشمن سیلی زدند

در جلسه معارفه رئیس دولت تاکید کردم که سوال مردم مورد استفاده دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار نگرفت. این اعتراض نشان داد که منشا آن شهر شهداست.

آب یک مسئله ملی است.

جان نثاری با تاکید بر موضوع آب از منظر ملی در پایان گفت: راهبرد ما برای حل مسئله آب فهرست تفصیلی رهبر انقلاب است که باید در سطح کلان به این موضوع رسیدگی شود. روند تصمیم گیری در مورد مسائل آب بر اساس حاکمیت قانون و شریعت است و مقامات در سیزدهمین دولت منتخب دموکراتیک به دنبال حل تنش با کاهش تنش بوده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: مردم حق دارند در جامعه اظهار نظر کنند زیرا آزادی یکی از ارکان قانون اساسی است.

نقش رسانه ها در تبیین مسائل جامعه

با تاکید بر روشنگری مردم، مردم استان ها با یکدیگر مشکلی ندارند و نمونه بارز آن را می توان در دفاع مقدس مشاهده کرد. مثلاً در تیپ بنی هاشم، رزمندگان چهارمحال و بختیاری و اصفهان به خط مقدم اعزام شدند.

یناسری با تاکید مجدد بر راهبرد رهبر انقلاب تاکید کرد: حل بحران آب یک نگاه ملی و محدودیت و حذف نیست.

وی با تاکید بر محبوبیت مسئولان در دولت سیزدهم، گفت: اگر مسئولان در بین مردم باشند، اعتماد بین مسئولان و مردم تقویت شده و حل مسائل اساسی خواهد بود.

کمبود بارندگی و برداشت بی رویه نباید به کشاورز فشار بیاورد

به گفته معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، بازگشایی زیانده رود یک تصمیم ویژه است که باید توسط متخصص انجام شود. کمبود بارندگی و برداشت بی رویه نباید به کشاورزان فشار بیاورد و منصفانه نیست. امیدواریم وزیر نیرو با حفظ خط قرمز، خسارت کشاورزانی که اخیراً به اصفهان سفر کرده اند را جبران کند.

وی گفت: مردم اصفهان در یک روز در عملیات محرم 370 شهید را تشییع کردند و روز جمعه نیز با زیرکی درخواست خود را از دشمن رساندند و پیام خود را رساندند. راست می گویند، در مسیر دشمن نیستند.