استان ها

سارقان مسلح یک طلافروشی در کرج دستگیر شدند

سرخط نیوز / البرز فرمانده انتظامی استان البرز می گوید بازرسان اطلاعات منطقه ای 10 سارق و کلاهبردار را در ارتباط با سرقت از معدن طلای کاران دستگیر کرده اند.

سردار عباسعلی محمدیان گفت: سرقت از طلافروشی در خیابان شهید بهشیتی کراچی توسط چهار نفر از اهالی انجام شد و این فیلم به طور گسترده در فضای مجازی دست به دست شد و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت. پلیس اطلاعات منطقه ای

به گزارش سرخط نیوز ، وی افزود: “تحقیقات اولیه توسط افرادی انجام شد که از خیابان شمع بهشتی وانت را سرقت کردند ، با بی توجهی به مدیر طلافروشی و تهدید به شلیک با اسلحه و تفنگ بادی”. افسران پلیس Rehaor با تعقیب خودروهای متهمان ، مقادیر زیادی طلا را به سرقت برده و فرار کردند ، اما سارقان با استفاده از جمعیت و شلیک به سمت ماموران پلیس فرار کردند.

فرمانده پلیس منطقه گفت که سارقان به دلیل حرفه ای بودن سارقان اثری از خود بر جای نگذاشته اند.

مقام ارشد پلیس تصریح می کند – در پی صدور کیفرخواست در یکی از استان های غربی ، تیم تحقیق عالی پلیس آگاهی چند روز پس از دریافت هیأتی به زادگاهش اعزام شد. اقدامات و آزار و شکنجه های پیچیده پلیس در ابتدای پرونده ، وی و چند تن از بستگانش قصد داشتند پس از دستگیری آنها بر روی زمین با ماموران پلیس درگیر شوند و مراحل قانونی به پلیس آگاهی البوز منتقل شود.

وی گفت: پس از شناسایی شش همدست و دست اندرکاران سرقت ، آنها متهم اول را در نقاط مختلف کشور از جمله لورتا ، تهران و البرز در عرض چند ساعت شناسایی کردند. دستگیر و به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت سارقان دستگیر شده دارای تعدادی سوابق کیفری بوده و در سرقت طلافروشی در استان های تهران ، کوم و مارکزی دست داشته اند. با اسناد غیرقابل انکار ، پلیس مجبور به اعتراف و اعتراف به سرقت شد. خرید کنید.

وی دستگیری دو قاطر و کشف طلای مسروقه و دو سلاح مورد استفاده در سرقت را شرح داد.

سرانجام فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: سارقان و اخلالگران در امنیت عمومی باید بدانند که حتی در صورت حضور فرزندان غیور در نیروی انتظامی ، آنها نمی توانند از قانون فرار کنند و در نهایت مجازات خواهند شد. مراحل

به گفته پلیس البرز ، سارقان طلافروشی کرج پس از درگیری با پلیس 8 بار مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

انتهای پیام