عمومی

شایعه جدایی اسکوچیچ گمانه زنی رسانه‌هاست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار استاد شهاب آلدین عزیزی کادم شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در کنار اعضای هیات مدیره و نشست هم اندیشی هیات فوتبال منطقه ای در جمع خبرنگاران گفت:

وی در خصوص عملکرد باشگاه‌های فوتبال در کشور گفت: عملکرد باشگاه‌های کشور راضی‌کننده است به‌خصوص زمانی که محدودیت‌ها را بدانیم. حوزه ورزش و فوتبال.»

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: اصفهان دارای باشگاه های مختلفی در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی است. من از گزارش شما در مورد عملکرد مالی امروز این کشور بسیار خوشحالم زیرا استان ها در وضعیت بحران مالی قرار دارند.

اصفهان در ورزش پیشتاز است.

وی با تمجید از عملکرد هیات فوتبال ایفاهان گفت: امیدوارم تلاش ها در منطقه همچنان رو به رشد باشد. همکاری اداره کل ورزش و جوانان و نمایندگان ایالتی برایم جالب بود. بخش مهمی از این امر به دلیل نوع اداره تحریر در این ایالت است.

عزیزی کادم با اشاره به حضور VAR در فوتبال ایران گفت: نبود این سیستم در ایران آسیب هایی به باشگاه ها، داوران و فوتبال ملی وارد کرده است. این برای تیم ملی فوتبال ما که در رده اول آسیا قرار دارد خوب نیست. ما چهار باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا داریم اما لیگ ما بدون VAR بازی می‌شود.

وی افزود: ما در چند ماه اول گام های مهمی برداشته ایم. گفتگو با آقای اینفانتینو داشتیم. داوران ما باید در این زمینه آموزش ببینند. اگرچه این رویه در کشور وارد نشده است، اما داوران ما باید در این زمینه آموزش ببینند، در غیر این صورت از چرخه حذف خواهند شد. این سیستم 6 سال است که نمی تواند وارد دنیا شود اما داوران ما آن را آموزش نداده اند.

کمبود VAR

وی افزود: به همین دلیل اولین قدم را برداشته ایم و تیم فیفا باید به ایران بیاید و تمرین VAR را آغاز کند. همچنین تمرینات عملی در بهمن ماه در قطر برگزار خواهد شد. ما با رئیس فیفا کار کرده‌ایم و تصمیم بر این شده که ماه آینده وقتی به ایران بیایند، راه‌حل‌هایی ارائه کنیم.

او درباره شایعه جدایی صحبت کرد. دراگان اسکاتلندی او درباره تیم ملی گفت: نمی دانم این خبر از کجا آمده است اما کادر فنی سخت کار می کند. تمرکز ما روی بازی های بهمن و جام جهانی است.

عزیزی کادم همچنان می گوید ماه آینده ممکن است سریع ترین صعود تاریخ ایران و سریع ترین صعود در آسیا باشد. تا به امروز هیچ ساخت و ساز نداریم و امروز رابطه ما کاملاً مبتنی بر همکاری و دلسوزی است و در حال برنامه ریزی برای قهرمانی در جام جهانی در آوریل هستیم.

او گفت: با وجود اینکه او مراقب بود، این مربی را به قطر بردم. اینها مسائل و فرضیه هایی است که در رسانه ها مطرح می شود. سلام این اتفاق می افتد، اما به زور کار خود را انجام می دهد. این اتحاد فوتبال ایران بی نظیر و مثال زدنی است. من معتقدم این همبستگی و شجاعت و همبستگی در فوتبال ملی بی نظیر است. یقینا این موضوع از دعای خیر مردم ایران سرچشمه می گیرد به خواست خدا به جام جهانی بروید و تیم ما را خوشحال کنید.