اجتماعی

شیب تند افزایش بیماران کرونا در بیمارستان ها / توقف اعمال جراحی غیراورژانس تا اطلاع ثانوی

دانشگاه علوم پزشکی تهران می گوید افزایش تعداد بیماران مبتلا به CV-19 در بیمارستان ها در مقایسه با ردیف سوم برای اهداف پزشکی شیب دارد.

دکتر فرشاد علامه در گفت وگو با سرخط نیوزوی گفت: “از دیروز بیش از 925 بیمار تحت نظارت دانشگاه تهران در بیمارستان های دولتی و خصوصی پذیرفته شده اند.” در علم پزشکی ، میزان ابتلای بیماران بسیار بیشتر از درجه سوم بیماری است. یکی دو روز پیش تعداد بستری های روزانه در بیمارستان های ما شکسته شد.

وی افزود: تعداد بیمارانی که چند روز پیش در یک روز در تمام بیمارستانهای ما پذیرفته شده اند بیشتر از نفر سوم است که نشانگر افزایش بیماری است. ما دائماً تخته های اتاق های دیگر را به اتاق تاج اضافه می کنیم. جراحی اختیاری تا زمان جراحی بعدی به حالت تعلیق درآمده است و ما تخت های اتاق های دیگر را به قرنیه می دهیم و اتاق های جدیدی را به قرنیه اختصاص می دهیم. برای تابلوهای ICU نیز همین طور است.

علامه گفت: “از دیروز 280 بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.” در عین حال ، در بیماران از هر سنی بدتر است ، اما در افراد مسن شیوع بیشتری دارد. در همان زمان ، به نظر می رسد مشکل اصلی ویروس انگلیسی باشد.

انتهای پیام