عمومی

ضرورت مناسب‌سازی فضا برای تردد معلولان در ساخت و سازهای اردبیل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار استاد سید کمال الدین میرجعفریان وی شامگاه یکشنبه در نشستی که در ستاد نظارت بر هماهنگی و سازگاری استان اردبیل برگزار شد، گفت: اقشار بومی باید مسیر عبور معلولان و حضور آنها را در جامعه تسهیل کنند زیرا این کار غیراخلاقی و غیراخلاقی است. فراتر از تعهد سیستمی

استناد به اقدامات انجام شده برای تسهیل تردد افراد دارای معلولیت در بخش‌های مختلف، پیاده‌روها، دستگاه‌های اجرایی و خدمات وی خواستار توسعه و اجرای تدابیری برای تسهیل در سوار شدن و برچیده شدن این گروه با اتوبوس های داخلی و خارجی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با تاکید بر اهمیت بهسازی اماکن عمومی، ساختمان‌های خدماتی کنار جاده‌ای، مساجد، اماکن آموزشی و درمانی، از دستگاه‌های ذی‌ربط خواست به آن توجه ویژه داشته باشند.

میرجعفریان او بر سطح سازگاری در بخش‌های اساسی ساختمان‌ها و ساختمان‌های مسکونی تمرکز کرد و از عملکرد شهرداری برای ارائه کارهای تکمیلی برای ساختمان‌های عمومی و ساختمان‌های مسکونی اشاره کرد.

وی بر لزوم ایجاد میز مخصوص معلولان و سالمندان در کف ساختمان های خود توسط دولت تاکید کرد. جانبازان.

میرجعفریان وی همچنین با اشاره به اینکه شهر سارین را به عنوان پایلوت مناسب سازی انتخاب کرده است، از کارشناسان فنی و کارشناسان خواست تا روند سارین را بررسی کنند.

وی گفت: کارشناسان برای بازسازی ایستگاه های موجود از ایستگاه راه آهن اردبیل بازدید کرده اند. به سایت های دیگر هم برد.

عظیم گوهرمانی با اشاره به عدم مناسب سازی استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای افراد دارای معلولیت، خواستار تجهیز و تجهیز اتوبوس ها برای استفاده افراد دارای معلولیت شد.

در این جلسه مدیرکل بهزیستی منطقه با ارائه گزارشی به بررسی روند ادغام در دستگاه های اجرایی پرداخت و 36 دستگاه اجرایی میانگین نمره بالایی را کسب کردند.

بهزاد ستاری می‌گوید ابزارهای پاییز 21 در بررسی بهینه‌سازی امتیاز کمتری از حد متوسط ​​کسب کردند که برای بهبود شاخص‌های انطباق حائز اهمیت است.