استان ها

فردا ۱۸۶ مرکز مثبت زندگی در فارس افتتاح می‌شود

سرخط نیوز / پرشیا مدیر روابط عمومی اداره امنیت عمومی فارس گفت که روز دوشنبه 9 مارس 186 مرکز زندگی مثبت در سراسر کشور توسط رئیس جمهور در یک برنامه ویدئو کنفرانس افتتاح می شود.

عبدالرحمن سلیم حقیحی روز یکشنبه ، هشتم مارس ، در یک کنفرانس ویدئویی با حضور رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که 2400 مرکز زندگی مثبت در سراسر کشور روز دوشنبه 9 مارس با 186 مرکز در ایران افتتاح می شود.

وی افزود: برای اطمینان از امنیت مشتری ، باید به سرعت با مسائل اجتماعی شخصی کنار بیاییم ، از کاغذ بازیگری ، صحت اطلاعات ، شفاف سازی رویه ها و تصمیمات اجتناب کنیم ، بروکراسی اداری غیرضروری را از بین ببریم و رفت و آمد مشتری های غیرضروری را کاهش دهیم. سازماندهی برنامه های جدید و اجرای مراكزی با اعتبار مثبت تأسیس شده است

سلیم حقیحی افزود ، “یک مرکز خدمات خیریه معروف یک سازمان غیر دولتی است که مقررات مالی دولت را تا حدودی مطابق با ماده 26 ماده 4 قانون ، مجوزها و زمینه فناوری اطلاعات خیریه و شرایط بهتر زندگی تنظیم می کند. “این افراد جامعه بودند که کار خود را با نام مستعار” مرکز زندگی مثبت “آغاز کردند

مدیر روابط عمومی اداره کل امنیت عمومی پرشیا گفت: 11000 متخصص در این مراکز استخدام شده اند که از این تعداد 7،500 نفر برای اولین بار آموزش می بینند.

سلیم حقیحی همچنین گفت که وقتی 2400 مرکز زندگی مثبت در کشور افتتاح شود ، 11000 کارمند آموزش دیده به کار گرفته می شوند که از این تعداد 7،500 دستیار آموزش دیده برای اولین بار استخدام می شوند.

انتهای پیام