استان ها

قادریم کارهای بزرگی برای تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان انجام دهیم/ خبرهای خوب در پایان لیگ

به گزارش خبرنگار سرخط نیوز آبادان ؛ علی دورگی در نشست خبری در مجموعه ورزشی 17 شهریور آبادان گفت: “من خوشحالم که امسال به تیم آبادان می پیوندم.” این برای من افتخار بزرگی است زیرا من اهل کوشان هستم. تیم ما نسبت به سال گذشته و سال های گذشته تیم جوانی است و شرایط کمی متفاوت است.

وی افزود: بازیکنان جوان ، با استعداد و با انگیزه دور هم جمع شده اند. امیدواریم با کمک به یکدیگر نتایج خوبی در استان کوشان و شهر آبادان داشته باشیم.

وی افزود: تفاوت ما با سالهای گذشته این است که ما حدود 8 بازیکن محلی داریم. امید است که باشگاه همچنان از بازیکنان جوان استفاده کند.

کاپیتان تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان یادآور شد: “امسال کار سختی داریم.” هزینه تیم ها بسیار زیاد است و تیم ما در مقایسه با سایر تیم ها هفتم یا هشتم است. آنها می توانند از بازیکنان خارجی در تیم خود استفاده کنند ، اما ما هنوز مجوزی برای یافتن بازیکنان خارجی دریافت نکرده ایم.

دورکی ؛ امید است با کمک مدیریت و کادر فنی باشگاه ، بازیکن خارجی به ترکیب ما اضافه شود. اگر نه ، کار نخواهد کرد. ما معتقدیم که می توانیم کارهای بزرگی برای گروه انجام دهیم.

وی افزود: “فکر می کنم بعد از پایان لیگ خبرهای خوبی برای تیم نفتی خواهد آمد. دو یا سه بازیکن به تیم ملی می آیند زیرا من در تمرینات ، با تیم ملی ، انگیزه زیادی از آنها دیدم. “

او گفت همه ، از جمله باشگاه ، مربی ، کادر فنی و بازیکنان ، باید به یکدیگر کمک کنند تا به نتیجه دلخواه برسند.

وی در بخش دیگری از سخنرانی به محل اقامت ارائه شده توسط باشگاه نفت پاسخ داد: هر باشگاه سیاست خاص خود را دارد و از آنجا که باشگاه نفت یک شرکت دولتی است ، عملیات تحت شرایط خاصی ادامه می یابد.

وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت باشگاه استفاده کرد ، گفت: ما محل اقامت خود را در پایان قرارداد دیده ایم و پذیرفته ایم. البته ما در آغاز فصل جدید هستیم ، اما ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد ، اما مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را برای حل آنها به کار گرفته است. اینها مسائل جزئی هستند و اگر بگویم شرایط مسکن اکنون خوب است ، اگر قرار باشد سال آینده در یک مکان باشم ، وضعیت آبادان خوب نخواهد بود و با من مهربانانه رفتار نمی شود. من فکر می کنم برخی از کلمات حاشیه ای هستند و بیان آنها برای تیم خوب نیست و باعث حواس پرتی بازیکنان می شود.

وی افزود: باشگاه تمام تلاش خود را برای حل برخی مشکلات انجام داده است و ما می توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

46