عمومی

لزوم بهره گیری حداکثری از توان نخبگان دانشگاهی برای تحول در کشور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

همانطور که توسط گزارشگر مستر گزارش شده است حجت الاسلام الله نور کریمی سرازیری صبح روز دوشنبه رئیس بنیاد نخبگان منطقه به همراه جمعی از اساتید و دانشگاهیان از شهادت سردار حاج کسیم سلیمانی و دیگران در سالروز شهادت وی استقبال می کنند. ابو مهدی مهندس همچنین ، خبر فوت وکیل ، علامه مصباح یزدی ، مورد توجه قرار گرفته است گری افزایش قدرت اساتید و دانشگاهیان در ایجاد دگرگونی آینده کشور مهم است.

وی گفت: “اجرای پروژه های مورد تأیید بنیاد نخبگان ارزشمند است.”

امام جمعه ایلام به نقل از برخی کارها آنها نظم و انضباطی چند رشته ای هستند و برای کارایی آنها باید از آنها استفاده شود چندین متخصص او گفت از حوزه های مختلف آمده است. کار گروهی و استفاده از خرد مشترک در کنار ایجاد انگیزه و امید در بین دانشگاهیان یکی از نیازهای فعلی کشور است زیرا تجربه کمتری دارد. کار گروهی تحت شرایط جاری جوانان با استعداد و تحصیل کرده لازم است که به یک کار جدی و انجام کار علمی تشویق شوند.

حجت الاسلام کریم تبار ، شهید گفت: “پس از سقوط صدام حسین ، عراق توسط حزب بعث و ایالات متحده اشغال شد.” نکته اصلی این بود که ایالات متحده نباید در منطقه عراق در خاک عراق بماند و دوم اینکه مردم باید تصمیم بگیرند که کشور باید در کدام نوع دولت زندگی کند.

او اضافه کرد: اجازه این فرمانده شهید آنقدر قوی بود که این دو واقعه مهم را در عراق به واقعیت تبدیل کرد.

وی با اشاره به اینکه استعدادها و توانایی های بالقوه زیادی در بین مردم وجود دارد ، گفت: “اگر این توانایی ها تحقق یابد ، تحول بزرگی در کشور ایجاد می شود.”