استان ها

لزوم کشف استعداد و معرفی دانش‌‏آموزان به مراکز رشد و پژوهش

سعید محمد جواد موسوی خبرنگار خبرگزاری آنا کاشمر، خبرنگار تیم منطقه ای با مسئول حراست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر و روسای مدارس ابتدایی و متوسطه دخترانه و پسرانه. نام من کشمیر دیدار و گفتگو کرد.

لزوم کسب مهارت و معرفی دانش آموزان به مراکز توسعه ای و تحقیقاتی

مدیران مدارس در هر جلسه گزارشی از وضعیت موجود و تعداد دانش آموزان، وضعیت اتاق های آنلاین و خارج از کلاس و مشکلات مدرسه در وهله اول ارائه کردند.

جواد موسوی همچنین از زحمات مسئولان مدرسه در جذب بیشترین دانش آموز و فعالیت های آموزشی، فرهنگی و فوق برنامه تشکر کرد و گفت: مهارت ها و دستورالعمل های تحصیلی در مدارس ابتدایی ایجاد می شود و اسلام بسیار مهم است.


ادامه مطلب

گسترش مهارت در دانشگاه آزاد اسلامی 1400 کاشمر.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین این دانشگاه و یک موسسه آموزشی زبان گفت: دانشجویان و دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی می توانند از امکانات این موسسه استفاده کرده و از پیشنهادات ویژه بهره مند شوند.

وی راه اندازی مدیریت مهارت و مشاوره حرفه ای دانشگاه (TMC) را فرصتی برای برگزاری دوره های مهارتی برای دانشجویان و خانواده های آنان و اخذ گواهینامه آموزشی و مهارتی معتبر از سازمان فنی و حرفه ای دانست. هماهنگی مدیران مدارس برای استفاده از امکانات این مرکز متناسب با استعدادها، علایق و نیازهای دانش آموزان.

لزوم استعدادیابی و معرفی دانش آموزان به مراکز رشد و تحقیقات

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر از فعالیت های فوق برنامه مدارس تقدیر کرد و گفت: می توان از امکانات فرهنگی، هنری، ورزشی و آزمایشگاهی این دانشگاه استفاده کرد. ممکن است راه را برای رشد مداوم آنها هموار کند.

جواد موسوی با یادآوری راه اندازی دانشگاه هوانوردی گفت:

در پاسخ به درخواست مدیران مدارس مبنی بر افزایش تعداد کلاس ها و ایجاد کلاس پیش دبستانی، آنها از هر یک از آنها خواستند تا یک طرح تأیید را به کمیته های مربوطه خود ارائه دهند.

انتهای پیام / 4117/4062 /