عمومی

ماساژوری و دردسرهایش – سرخط نیوز

انواع مختلفی دارد؛ از شکلات گرفته تا سنگ های داغ و روغن های گیاهی. قیمتش کم نیست، در 20 دقیقه 130 هزار تن می گیرید و این قیمت ها به 440 هزار تن در ساعت می رسد. این قیمت بسته قدیمی است.

با این حال، طرفداران خاص خود را دارد و بسیاری از افراد دوست دارند حداقل یک بار آن را امتحان کنند، اما به دلیل افزایش قیمت نامحدود روی همه چیز، همه نمی توانند آن را تمرین کنند. با این حال، افرادی که به عنوان ماساژ درمانگر کار می کنند، معتقدند که این حرفه لوکس نیست و آنها پر از کار هستند.

او 11 سال است که در زمینه ماساژ و زیبایی فعالیت می کند و رئیس بخش تخصصی ماساژ بخش فیزیوتراپی یکی از بیمارستان های تهران است و تصمیم دارد به این حرفه یعنی ماساژ ادامه دهد. مستقل.

ورود به دنیای رفلکس، ماساژ، درمان، تعامل و همکاری با اساتید پزشکی، ورزش درمانگران، فیزیوتراپیست ها و انجمن های ورزشی و فدراسیون ها منجر به ایجاد کابینت های تفریحی درمانی با تیم شد.

فهیمه ماساژ را یکی از سخت ترین و آسیب زاترین کارها به ویژه برای بانوان می داند و می گوید: بی ثباتی شغلی و اقتصادی و چالش های جدی برای ما وجود دارد، اما متاسفانه اداره کار و بیمه هنوز هیچ تمهیدی برای ماساژ درمانگران و مسئولین در اتحادیه ها و اتحادیه ها انجام نداده است. اتحادیه ها در اسرع وقت باید توجه بیشتری به این امر داشته باشند. از نظر ساعات کاری، کارکنان مجموعه خدماتی، درمانی یا ورزشی می توانند اطمینان حاصل کنند که با توجه به ساعات کاری و مشغله کاری، درآمد مناسبی دارند و منابع لازم برای رسیدگی به امور روزمره را ندارند. ، با تفریح ​​و فراغت، خانواده برایشان می ماند یا نه؟ البته که نه. خیلی ها با دیدن این اتفاق در کشورهای دیگر تصمیم می گیرند در ایران وارد این حرفه شوند، سطح این تجارت در ایران با کشورهای دیگر متفاوت است. حتی زمین بازی این حرفه در کشور ما متفاوت است. جواز کسب فقط برای خدمات بازرگانی، اداری و کارگاهی صادر می شود. از طرفی طبق استاندارد وزارت بهداشت باید برای این منظور دوش تعبیه شود که ممکن است در بازرسی شهرداری تخلف شود و تا اجرای این تناقضات هزینه و زمان زیادی را متحمل شود. سرمایه گذار اجازه گرفت. آنها علاوه بر تجهیز و تزئین مجتمع، با گرد هم آوردن متخصصانی که با هزینه‌های پرداختی و سایر هزینه‌ها کار می‌کنند، با همکاری یکدیگر، تعادل درآمد نهایی را متعادل کرده و سطح درآمد را پایین می‌آورند.»

ماساژ یک امر تجملی محسوب نمی شود و به اعتقاد او مهم است: “ماساژ علمی و حرفه ای برای بقای انسان به ویژه در مناطق شهری ضروری است. اگرچه ماساژ برای تاریخ، فرهنگ و جامعه متمدن و اصیل ایرانی اساسی است، اما این تجمل بی معنی است.”

این ماساژور بین المللی درباره هزینه ماساژ به اینا گفت: هزینه ماساژ علاوه بر کار و هزینه های اولیه ماساژور ممکن است بر اساس مواد، لوازم، سایر حقوق کارکنان، مالیات و به ویژه هزینه های ماساژ باشد. فراهم کردن فضا برای اتحادیه های کارگری تجهیزات بسته به منطقه شهری و کیفیت متفاوت است. از سوی دیگر، من معتقدم که دستمزد ماساژ خود به روز بر اساس هزینه های تحصیلی، آموزشی، بازآموزی و به طور کلی بهبود حرفه ای باید با ماساژ معمولی متفاوت باشد، زیرا روش ارائه خدمات و نتایج و نتایج کار “برای آنها متفاوت است. مبتدیان.”

فامه همچنین به تاثیر ماساژ کرونا اشاره کرد و گفت: از زمان شیوع کرونا تقریباً همه ماساژورها بیکار بوده و روزها و ماه‌های سختی را سپری کرده‌اند.

وی در بخشی دیگر از این بحث گفت: بیشترین نگرانی تولید محتوا و محدودیت‌هایی است که رقابت ناسالم در شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند و پاسخ غیرحرفه‌ای برخی همکاران به حساب‌های شخصی و عدم اتحاد است. همکاران و معلمان با افرادی که دروغ می گویند برای جذب بیننده روبرو می شوند. آموزش نامتعارف منجر به کاهش اعتماد عمومی نسبت به این حرفه از عناوین عجیب و غریب ارائه شده توسط همکاران به دوره های آموزشی بدون پشتوانه شده است.»

وی گفت: ماساژ در ناحیه بطن از ابتدا و آغاز زندگی، از ابتدا و آغاز زندگی انسان و خلقت مادر و پدر در ناحیه بطن بوده و خواهد بود. نمی توان انکار کرد که هدف اصلی ماساژ سه بعدی، ذهنی، جسمی و معنوی در طول زندگی است و ممکن است بسته به نیازهای فردی و ضعف های جسمی، ذهنی و روحی، بهبود قابل توجهی در یکی از این زمینه ها داشته باشد. جای خالی ماساژدرمانگرهای حرفه ای در جامعه ورزشی هم برای زنان و هم مردان عمیقا احساس می شود. آخرین نمونه او المپیک بود. نظریه‌پردازان توطئه با آسیب‌های ورزشی خاص ممکن است با تیم و مربی کار کنند و از نظر کنترل استرس، توانبخشی بدنی و عملکرد ورزشی می‌توانند تأثیر بسزایی بر کیفیت بازی و روحیه تیم داشته باشند. در زمینه پزشکی، یک درمانگر با سواد می تواند سرگرمی ایجاد کند و تکنیک های مناسب و برنامه ریزی دقیق را از یک فیزیوتراپیست، ورزش درمانگر، کایروپراکتر یا فیزیوتراپیست ایجاد کند و علاوه بر بهبود یا پیشگیری از مشکلات گوارشی در بدو تولد، می توان از تکنیک های ویژه ماساژ کودک استفاده کرد. برای کاهش خطر پرخوری استفاده می شود. بچه ها و خیلی مسائل دیگر. به همین ترتیب ماساژ می تواند در این حرفه موثر باشد. بنابراین انواع مقالات و مراجع علمی معتبر وجود دارد.»

یک متخصص ماساژ گفت: دوره خاصی برای ماساژ در نظام آموزشی کشور وجود ندارد، زیرا توجه مسئولان به ارزش و اهمیت ماساژ، اثرات مثبت و اثرات منفی احتمالی آن معطوف است. در بعضی موارد. پیش از این دوره های کارشناسی این رشته برای مدت کوتاهی ارائه می شد که متأسفانه به دلیل اختلاف نظر مدیران این مشکل برطرف شد. در حال حاضر سازمان فنی و حرفه ای و فدراسیون پزشکی ورزشی در حال برگزاری دوره های آموزشی ماساژ هستند. درست است که دانشگاه جزو حوزه آموزشی نیست، اما پس از اتمام دوره، آزمون های نظری و عملی را می گذراند و از همان سازمان ها گواهینامه قانونی می گیرد.»

فهیمه همچنین بر نقش رسانه ها در ترویج ماساژ درمانی تاکید کرد. در حال حاضر هیچ برنامه رسمی و ثابتی برای نظارت بر کار و حمایت حرفه ای ماساژدرمانگران و همچنین نظارت و ارزیابی عملکرد گروه های مسئول وجود ندارد. برای شناسایی و رفع نواقص انجمن ها و افزایش اختیارات اجرایی آن ها، نگاه جدی طرفین به علل این مسائل حائز اهمیت است. «رسانه» یکی از ابزارهای مهم در عرصه فرهنگ است. ماساژ و ماساژ. حتی سادا ایزدی از مهارت های ماساژ خود در سریال کمدی به نام دلاک یاد می کند که همچنان مایه ناامیدی جامعه ماساژور است. حتی استفاده از عبارت «ماساژ» در تبلیغات ممنوع است. محدودیت های تبلیغاتی زیادی برای این کار وجود دارد، به همین دلیل است که عموم مردم هنوز نمی دانند و سبک های ماساژ تعریف رسمی ندارند.

وی گفت: نبود انضباط علمی و تناقض در استانداردهای فعلی تحصیلی باعث ایجاد تعادل در سطح علمی بین همکاران شده است. سطح تحصیلات و آموزش فعلی برای ورود به بازار کار کافی نیست. بحرانی. موضوع مهم دیگر اختلاف غیرمعمول معلمان و همکاران و عدم رقابت و اتحاد است. «آنها همچنین از اهمیت ماساژ در جامعه پزشکی و در نهایت عدم نفوذ کلامی و نفوذ انجمن های مربوطه در این زمینه بی اطلاع هستند.

رود تربیت بدنی خواند و ماساژ را به مدت سه سال انتخاب کرد. او مجبور شد برای ادامه کار از اهواز به جزیره کیش برود. هم اکنون نیز بیشتر مشتریان آن مسافران شهرهای دیگر هستند اما در این بین تهرانی ها برای ماساژ بیشتر اقدام کرده اند.

وضعیت مالی پس از مهاجرت بهتر شده است اما دوری از خانواده و خودخواهی برای او ناامید کننده است. با این حال از کارش راضی است نیازهای اولیه ام توسط کارفرما تامین می شود باید برای راه اندازی مرکز پول جمع کنم.

این ماساژ دوره های بین المللی ماساژ را نیز گذرانده است و معتقد است: «ماساژ اگر اقدامات اصلاحی انجام دهد و به بدن خودش توجه کند، می تواند مانند هر حرفه دیگری کار کند، اما اگر فقط برای پول باشد، ممکن است. بین 8 تا 10 سال کار می کند. فکر می کنم ماساژ در ایران با کشورهای دیگر به خصوص اروپا بسیار متفاوت است. بسیاری از مردم وقتی به ما مراجعه می کنند که دردهای زیادی هر روز به آنها اجازه کار نمی دهد، اما اگر زودتر به ما مراجعه کنند، مشکلشان فوری نخواهد بود.»

راد در گفت و گو با سرخط نیوز، گفت: قیمت های جدید بهبودی نداشته است، اما طبق لیست قدیمی، هزینه ماساژ بین 130 تا 440 هزار تن است.

انتهای پیام/