استان ها

مدال آور پارالمپیک به افتخار خادمی امامزاده حسین(ع) نائل آمد

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز ، از کاوین ؛ در مراسمی با حضور مدیرکل هدایا و امور خیریه منطقه ، حجت الاسلام مقیدی ، همزمان دوشنبه همزمان با افسانه حسن نعبی ، معاون ورزش و جوانان منطقه ، و مرتضی رمضانی قهرمان پارالمپیک. س: کوین برگزار شد.

حجت الاسلام مصطفی مصطفی مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه این منطقه در این مراسم گفت: فرزندان اهل بیت (ع) مانند یک نفر هستند. “چه کسی به حضرت ابراهیم کمک کرد تا خانه خدا را بسازد و کجا به ابراهیم در ساختن خانه قابان کمک کرد ، بهشت ​​است.

تصویر_2021_10_11-14_33_39_849_ eB5

وی افزود: خدمت در اماکن مقدس و معابد بسیار مهم و ارزشمند است و افراد خدادادی به این گروه ملحق می شوند.

مگدی افزود: “همه وظیفه دارند که به مقدسات معابد و مقدسات احترام بگذارند و از آن دفاع کنند و ما باید اطمینان حاصل کنیم که مردم این مکان ها از اخلاق و اخلاق وزرا برخوردار بوده و به آن احترام می گذارند.”

مدیرکل هدایا و امور خیریه استان کازوین یادآور شد: “بر اساس آیات قرآن ، ما معتقدیم که شهدا و اهل بیت زنده هستند و می توانند از اعمال ما محافظت کنند و نیازهای ما را برآورده کنند ،.

وی افزود: “بسیاری از قهرمانان ورزشی می خواهند خدمتگزار امامزاده باشند و ما درخواست هایی از قهرمانان و برندگان مدال دریافت کرده ایم و پس از بررسی برخی از آنها ، با معیارها موافقت می کنیم.”

تصویر_2021_10_11-14_33_40_445_ d8r

وی گفت مرتضی رمضانی یکی از قهرمانان ملی کشور بود که توانست بازی های پارالمپیک توکیو 2020 را برد و پرچم جمهوری اسلامی را با ایمان و تلاش برافراشت که برای ما ارزشمند است.

“قهرمانان و مدال آوران افراد مentialثری در جامعه هستند و همه ما از ارزش این مدال پارالمپیک که نقش اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی را بر عهده داشت ، از جمله امامزاده حسین (ع) در نزدیک این امامزاده ، قدردانی می کنیم.”

وی گفت: امروز مرتضی رمضانی به عنوان وزیر امام حسین (ع) تجلیل می شود و امیدواریم از این خدمات قدردانی کنید زیرا این موقعیت معنوی با هیچ خواسته دنیوی قابل تغییر نیست.

11

مرتضی رمضانی ، یکی از برندگان مدال افتخار فوتبال پارالمپیک توکیو ، به دلیل خدمات طولانی مدت مورد تقدیر قرار گرفت و خادمش ، امام حسین (ع) با این درخواست موافقت کرد.