استان ها

مرکز تحقیقات فناوری‌های هوشمند در صنعت برق افتتاح شد

به گزارش خبرنگار گروه منطقه ای خبرگزاری آنا گنداد، مرکز تحقیقات فناوری هوشمند در صنعت برق و آزمایشگاه مرکزی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد به عنوان اولین آزمایشگاه مرکزی منطقه در این زمینه افتتاح و به عنوان اولین مرکز آموزشی در بین گروه های آموزشی مرکز مشاوره و آموزش حرفه ای این دانشگاه افتتاح شد. دوره بزرگ.

مرکز تحقیقات فناوری هوشمند فارغ التحصیل رشته برق است

در این مراسم وحید ضرغامی معاون پژوهشی، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، عبدالله محمد مدیرکل آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی و پرویس احسنی مدیر ارزیابی و رتبه‌بندی پژوهشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند. دانشگاه سعید کیاتوقدم معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با حکومت اسلامی خراسان رضوی دیدار کرد.


ادامه مطلب

افتتاح واحدهای فناوری مرکز توسعه ماهواره دانشگاه آزاد اسلامی گناد

راه اندازی آزمایشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در گناد


داود کاوه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناد در این مراسم به تشریح فعالیت های یک ساله این دانشگاه به ویژه در حوزه پژوهش و فناوری پرداخت.

به لطف خداوند، تلاش تمامی کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گناد و حضور سازمان و مسئولین آن، مرکز تحقیقات فناوری اطلاعات صنعت برق و افتتاح این آزمایشگاه مرکزی عمران به عنوان اولین مرکز مرکزی وی گفت: آزمایشگاه در استان کراسان رضوی.

مرکز تحقیقات فناوری هوشمند فارغ التحصیل رشته برق است

وی گفت: اگر مجوز داشته باشیم و TMC اولین مرکز آموزشی در شعبه کراسان بزرگ باشد، در هفت ماه گذشته هفت دوره برگزار و برنامه ریزی شده است. امروز به طور رسمی باز است.

وی راه اندازی کارخانه داروسازی و همکاری آستان کود رضوی و پارک علم و فناوری هراسان رضوی را از برنامه های آتی دانشگاه آزاد اسلامی گناد عنوان کرد.

با ایجاد شبکه آزمایشگاهی درآمد غیرشهروندی کسب کنید

معاون پژوهشی، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی بر ظرفیت بالای آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناد تاکید می کند.

ضرغامی گفت: خلاقیت، ایجاد شبکه آزمایشگاهی و تامین منابع برای اساتید و دانشجویان فناور و ایجاد صندوق پژوهش و فناوری می تواند نقش مهمی در توسعه و تولید فعالیت های دانشگاه داشته باشد. درآمد غیر شهروندی.»

مرکز تحقیقات فناوری هوشمند فارغ التحصیل رشته برق است

وی تصریح کرد: فعالیت ها و برنامه های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای رفتن به دانشگاه کارآفرینی و رفع مشکلات است.

تقویت انگیزه اساتید برای تحقیق

به گفته مدیرکل آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی از نیروی انسانی خود بهره مند بوده و از امکانات بسیاری برخوردار بوده و باید انگیزه اساتید و کارکنان برای انجام پژوهش تقویت شود.

عبدالله محمد با کمک یک شبکه آزمایشگاهی می تواند تیم های تحقیقاتی مختلفی را راه اندازی کند و از امکانات آزمایشگاهی با بخش های مختلف استفاده بهتری کند.

اطلاعات دستگاه باید در Saha ثبت شود

همچنین مدیر مراکز ارزشیابی و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت اطلاعات تجهیزات در سامانه سها مهم است و امیدواریم واحدهای دانشگاهی در این زمینه تلاش کنند.

به گفته پرویز احسنی، وضعیت کرون و تعداد کم دانش آموزان باعث کاهش استفاده از امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی شده است.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی گناد دارای امکانات عالی در زمینه برق و عمران است و آزمایشگاه مرکزی مهندسی عمران و مرکز تحقیقات فناوری اطلاعات در صنعت برق راه اندازی شده است.

ظرفیت بالای دانشگاه آزاد گناد در رشته برق

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی گناد یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کشور است، به نقش مدیران و برنامه‌های آنها در توسعه هیئت علمی این دانشگاه اشاره کرد. این کشور به خصوص مجهز به مهندسی برق و کارگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی عالی است.

به گزارش حیات مقدم، دانشگاه آزاد اسلامی گناد همواره در سطح کشور و کشور تحقیقات بسیار خوبی انجام داده و عملکرد این دانشگاه در یک سال گذشته قابل توجه است.

انتهای پیام (4117)