عمومی

مسئولان حل مشکلات اقتصادی را در اولویت کار خود قرار دهند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرنگار کاظم سید کاظم نورمفیدی سال نو را به مناسبت سال نو تبریک می گوید

وی گفت: مشکلات اقتصادی شدید و مهلک بود اما در عین حال افراد باهوش ما بی تاب بودند.

یک مقام ارشد دولت در گلستان گفت: “مردم گزارش انقلاب را از مشکلات موقتی جدا کردند و کشور ما با قرن ها استعمار و تحقیر استقلال خود را به دست آورد.”

نورمفیدی اضافه کرد: “در واقع مشکلات اقتصادی وجود دارد ، مردم ما به انقلاب و آزادی و عزت علاقه مند هستند و در برابر مشکلات مقاومت می کنند و انشاالله امیدواریم که مردم ما که به غلبه بر همه این مشکلات افتخار می کنند ، به پیشرفت اقتصادی ادامه دهند. و در طول راه

وی گفت: “دشمن می خواهد امید را از قلب مردم ما بگیرد و ما باید نشان دهیم كه به كشور و انقلاب خود امید داریم.”

به گفته امام گورگن در روز جمعه ، ما در انتخابات ریاست جمهوری آینده و شورای اسلامی شهرها و دهکده ها مسئله داریم. این میدان جنگ من است. ما باید به طرز عظیمی به او بگوییم که دشمن در این نبرد با مشکلات اقتصادی مرتکب خطا به مردم ایران شده است. مردم ما اهل انقلاب هستند ، تسلیم نمی شوند و به طور گسترده ای در این زمینه دخیل هستند.

سرانجام ، وی گفت ، “من از همه مقامات دولتی می خواهم که حل مشکلات اقتصادی را در اولویت قرار دهند. دولت ، مجلس ، قوه قضاییه و همه مقامات ، به ویژه مدیران ایالتی ، باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی افرادی که در زندگی دشوار هستند ، انجام دهند.

نورمفیدی گفت: توصیه بعدی من به مسئولانم این است كه به اداره و مدیران نظارت بیشتری بر سازمانها و ادارات خود داشته باشند تا آنها بتوانند به افراد و مشتریانی كه سرپرست ما هستند احترام بگذارند و به آنها مراجعه كنند. ساکت ننشین