ملت ایران با فرهنگ ایستادگی انقلاب را به جهان صادر کرد

امیر امیر در آستانه 16 آذر در گفت و گو با خبرنگار منطقه ای خبرگزاری آنا، اظهار داشت: دانش آموزان برای رشد و توسعه جامعه موثر هستند و در بسترهای مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و قوی مشارکت دارند. زمینه های اجتماعی می تواند تضمینی برای موفقیت های آینده باشد.


ادامه مطلب

اهمیت حفظ علایق و تخیل دانش آموزان

حرکت حرکت به سمت ارزش های انقلاب


وی افزود: ایران بزرگ اسلامی همیشه در سایه است. فرهنگ مقاومت به برکت این فرهنگ امروز در عرصه های مختلف گام های بلندی برداشته ایم و اختراع، تحقیق و توسعه جوانان و دانش پژوهان نقش بسزایی در این موفقیت ها داشته است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراکس در ادامه با بیان اهمیت علم و دانش گفت: دانش و جهت گیری صحیح برای این دو. «مدیران، معلمان، کارکنان، دانش آموزان، فرآیندهای یادگیری و تدریس) باید در این چارچوب گنجانده شوند.

امیری می‌گوید: «دنیا و علم تمدن مادی انسان‌ها را با مشکلات زیادی از جمله تولید بمب اتم، سلاح‌های شیمیایی و ویروس‌های خطرناک مواجه کرده است، اما این علم خوبی است که در مسیر درست پیش می‌رود. مردم. “

«ایران اسلامی جوانانی با ایمان و اندیشه و خلاق دارد. او دارای پیشینه فرهنگی و تاریخی غنی، سرشار از دانش و درک و عزم قوی برای انجام بسیاری از کارهای غیرممکن است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراکس گفت: “

وی گفت: دشمنان نظام هرگز پیشرفت ایران اسلامی در عرصه علم و فناوری را تحمل نخواهند کرد.

وی گفت: حرکت مردم ایران توقف ناپذیر است و فرهنگ ایثار و شهادت ما در برابر دشمنان سر فرود نیاورده است.

انتهای پیام / 4078/4062 /

خروج از نسخه موبایل