میرزاعلی مال خودتان؛ خاوری را بدهید

گفته می شود دولت کانادا میرزا علی وازاده ۸۵ ساله را به دلیل «عضویت در ساواک» از ایران اخراج کرده است و به نظر می رسد این مرد از طریق دبی به ایران فرستاده شده است.

به گزارش سرخط نیوز، ایکوات آنلاین در ادامه نوشت: صرف نظر از ارزش این مرد، جدا از چند مصاحبه تاریخی و افشای جنایات رژیم پهلوی علیه ایران، میرزاعلی وازاده کانادایی از بهانه ساواک خبر داشت. این جنایات و پرونده منجر به دستگیری 8000 نفر توسط نیروهای امنیتی و نقض حقوق بشر شد.

در نقض حقوق بشر توسط اعضای سازمان اطلاعات و امنیت رژیم پهلوی شکی نیست، اما در حسن نیت کانادا به حقوق بشر تردید وجود دارد.

چندی پیش استفان هارپر نخست وزیر سابق کانادا در کنفرانس سالانه ریاکاری سخنرانی کرد. این کنفرانس به میزبانی یکی از بزرگترین گروه های تروریستی جهان برگزار شد که دستانش دست کم 12000 ایرانی را به قتل رسانده و به کشور بازگشته اند تا با نقض جدی حقوق بشر در اردوگاه خود مواجه شوند. منافقی که به دلیل نقض حقوق بشر از کانادا اخراج شد کیست؟

منافقین کانادا سالهاست که به سراغ محمودرضا کاوری یکی از متهمان اصلی پرونده فساد مالی در ایران رفته و برای استرداد وی با پلیس بین الملل همکاری نکرده است. اگر کانادا نگران حقوق مردم است، به حق مردم ایران برای محاکمه کسانی که اموالشان را غارت کردند و تسلیم شرق می شوند، احترام بگذارید. آگهی. رهبر ماده 7 اعلامیه جهانی حقوق بشر مصوب 10 دسامبر 1948 بیانیه مهمی دارد: «همه در برابر قانون برابرند». عدم همکاری در محاکمه عاملان، نقض آشکار ماده 7 اعلامیه جهانی حقوق بشر است.

بنابراین آزادی امثال میرزاعلی و پناهگاه شرق و بدعت گذاران تنها سیرک طنزی در غرب برای حقوق بشر است و دوگانگی ادعای کشورها از جمله کانادا را نشان می دهد. بیشتر و بیشتر در افکار عمومی جهان.

انتهای پیام/

خروج از نسخه موبایل