عمومی

چالش های سال99درسال1400ادامه دارد؟! – سرخط نیوز

البته اعتقاد بر این است که حوادث و حوادث یک سال پیش مردم ایران خاطره ای تلخ اما ماندگار از 99 سالگی سالهای 1300 است. یک روز اخبار مخابرات و اخبار شب بعد از تعطیلی و محدودیت ، ترافیک از رسانه ملی و … به وظیفه ملی اضافه شد و سرانجام کارشناسانی که به رسانه ملی دعوت شدند ، خیالی و با استعداد بودند! آنها با بیان نظرات خود گام های موثری برای افزایش اضطراب و ترس خود برداشته اند … این از مشکلات مردم ناشی می شود. در این قوطی عطر وجود ندارد! یکی از این دستورالعمل های شفابخشی دعوت مردم به خوردن گوشت و میوه و رضایت و … نیست!

در این سال ، موضوعات مختلف و چالش های اجتماعی به قدری زیاد بوده است که رسانه ها و نویسندگان همیشه با موضوعات جدید و جدیدی روبرو شده اند تا حاوی یادداشت ها و انتقادات باشد. محتوای رسانه ای و تفسیر در مورد موضوعات مختلف مانند کرونا و مدیران. قانون استراتژیک اداری ، انتخابات در مورد انتخابات ریاست جمهوری آینده ایران ، مرگ هنرمندان و ورزشکاران ملی در کشور ، عملکرد مجلس در برابر دولت و اعمال مجازات بر جرایم خارجی و اخیر. انجمن وکلا ، افترا وکلا ، توهین به رئیس جمهور و … برنامه های رسانه ملی در این روزگار ، یادداشت هایی توسط اعضای مختلف رسانه ها منتشر شده است.

اکنون ، چون آخرین نفس های مارس پایان سال جاری و آغاز قرن جدید است ، گفتن این امر به دلیل اهمیت این موضوعات و خواسته های عمومی بی فایده است. ذکر مختصر و مختصر رسانه ها و برخی از موضوعات در این زمینه مهم است ، بنابراین پس از تعطیلات نوروز ، کارشناسان اجتماعی و سیاسی و غیره ، با تلاش مضاعف و عزم راسخ قبل از 99 خواستهای مردم را جدی می گیرند. اما نتیجه نهایی قطعی نشد.

1- شفقت و تمایل بیت المال در فوتبال: دامنه و چالش مربیان فوتبال خارجی که در سال 1999 در رسانه ها به رسمیت شناخته شد ، هنوز مشخص نیست. قرارداد میلیاردها مربی خارجی توسط میکروب ها ربوده شده است ، این سوالی است که مدیران فوتبال کشور باید به آن پاسخ دهند ، این موارد مالی و ابهامات موجود در فدراسیون فوتبال را در نظر می گیرد.

2-کدام ارگان دانش و تخصص متخصصان دعوت شده به رسانه ملی را ارزیابی می کند؟ چند بار شاهد برخی از بی اخلاقی ها و آزارهای آنها در مصاحبه های رسانه ای هستیم؟ عدم رعایت اصول اخلاقی در برخی از رسانه های ملی. کیفیت برنامه های رسانه ملی به حدی خراب شده که آگاهی مخاطبان را از بین می برد و رنج مردم را به سخره می گیرد. به گفته کارشناسان در سال 1999 ، از آنجا که آنها استانداردهای لازم برای جذب مخاطبان اندک را نداشتند ، نحوه مدیریت مخاطبان برای شبکه های آن طرف مرز یکسان بود.

3. مهمترین موضوعی که در سال آینده توسط رسانه ها و فعالان حقوق بشر از نزدیک تحت نظارت قرار می گیرد ، قرار دادن واکسن وبا و نحوه اولویت دادن به شهروندان است. دولت فعلی و آینده کشور می تواند از ایجاد واکسیناسیون جلوگیری کند ، این یک اقدام امیدوار کننده است. گرفتن این حق قانونی که امیدواریم کار دشوار و پیچیده ای برای مردم نباشد

4- اگرچه مردم سالها به تورم عادت کرده اند ، اما اگر دولت قصد کنترل قیمت ها را نداشته باشد ، تورم سال گذشته فقط به 4٪ از مردم آسیب رسانده است. لین در دهه 1400 ، بیشتر شهروندان به هزینه های زندگی خود پشت کردند و انتظار چنین آینده روشنی را نداشتند.

تأمین آموزش و آموزش آنلاین م institutionsسسات آموزشی ، تعیین مسئولیت زندانیان مالی ، به ویژه مسئله مهریه زندانیان و حقوق زنان ، حل چالش های آژانس حمایت از حقوق و جوانان ، روش اداره و اداره پارلمان و غیره. . آنها از جمله موضوعاتی هستند که تحت پوشش قرار گرفته اند. در 1400 اهالی رسانه باید س askال کنند ، اما باید پاسخ منطقی و پاسخ مثبت از سوی مدیران دیده شود

وکلا