عمومی

کاش شبیه طارمی بودی! – سرخط نیوز

ای کاش سردار شجاعت و شهامت این را داشت که یک چالش جدید در فوتبال باشد. اگر واقعاً می خواهد از هم جدا شود ، زنیت نمی تواند جلوی او را بگیرد. افسوس ، روسیه به پناهگاهی امن برای آزمایش تبدیل شده است و این بازیکن تمایلی به ترک خورشید ندارد.

این روزنامه گزارش داد دنیای اقتصاد او نوشت: “داستان طبق معمول بود.” در آغاز پنجره نقل و انتقالات تابستانی اروپا ، شایعاتی مبنی بر انتقال کاپیتان آزمون از زنیت سن پترزبورگ به لیگ برتر روسیه شنیده شد. ابتدا موضوع رم در ایتالیا به طور جدی مورد بحث قرار گرفت و پیشنهاد شد که آزمون این گروه می تواند آزمون خوزه مورینیو باشد. سپس انتقال سردار به بایرلورکوزن در لیگ آلمان را به روشنی تر بررسی می کنیم. این دو شایعه هفته هاست که در رسانه های اروپایی و ایرانی منتشر می شود ، اما سرانجام هر دو رد می شوند. با نزدیک شدن به روزهای پایانی تابستان ، بازیکن فرانسوی لیون به عنوان قوی ترین مشتری سردر انتخاب شد و مطمئناً در لیگ قهرمانان حضور داشت ، اما باز هم این اتفاق نیفتاد. در آن زمان همه جزئیات به رسانه تبدیل شده بود. باشگاه روسی برای سردار 25 میلیون پوند درخواست کرد اما باشگاه فرانسوی بیش از 15 میلیون پوند پرداخت نکرد. سرانجام ، توافق نهایی حاصل شد و حتی محبوب ترین نشریه ، Ecupe ، گفت که این آزمایش روز دوشنبه توسط لیون انجام می شود ، اما اخبار نقل و انتقالات در آخرین ساعات پنجره تابستانی اعلام شد. در لیگ روسیه.

وقتی سردار تنها 17 سال داشت ، باید 9 سال پیش به روبین کازان می رفت تا تیم های روسی را به عنوان نقطه شروع تیم های بزرگ انتخاب کند. با این حال، حضور خود را در این سکوی پرتاب ادامه داد تا او 26 ساله بود! این آزمون برای گروه هایی مانند روستوف و زنیت در سال های اخیر یک رکورد نیست. به خصوص در این دو ، سه فصل مشخص شد که سقف فوتبال روسیه برای این بازیکن کوتاه و بیهوده است. انتقال آزمون به تیم بزرگتری امسال به یک نگرانی بزرگ تبدیل شده است ، زیرا این بازیکن به پایان قرارداد خود با زنیت رسیده است. در چنین مواردی ، نگهبانان باشگاه اغلب برای فروش بازیکن باز هستند. زیرا در پایان قرارداد ، بازیکن فوتبال “آزاد” می شود و به رایگان به هر تیمی می رود. در نتیجه انتظار می رفت زنیت سردار را بفروشد ، اما آنها این کار را نکردند. کی میدونه شاید ساردین ها قرارداد را تمدید کنند و کل این چرخه تکرار شود. ای کاش این کار را نمی کرد و از آزمون اجتناب ناپذیر آزادی می دانست.

شش سال بعد ، مهدی ترمی در دوران پیری به اروپا نقل مکان کرد ، اما امروز با انتخاب های مناسب در مکان مناسب قرار دارد. ای کاش سردار شجاعت و شهامت این را داشت که یک چالش جدید در فوتبال باشد. اگر او واقعاً می خواهد از هم جدا شود ، زنیت نمی تواند جلوی او را بگیرد. متأسفانه روسیه پناهگاهی امن برای وسوسه است و این بازیکن تمایلی به ترک سرزمین صالحان ندارد.

انتهای پیام