عمومی

کفش طلا، دوخت اروپا – سرخط نیوز

بیشتر صادرکنندگان ایرانی در خط حمله بازی می کنند. ما آماده شده ایم که در این سال ها با بازیکنان خود در لیگ اروپا ، آقایان آلیزا جهانباش ، سردار آزمون و مهدی ترمی همگام شویم. احتمالاً جالبتر از گذشته.

روزنامه گزارش داد دنیای اقتصاد وی نوشت: در طول سال ها ، به دلایل مختلف فنی و اقتصادی ، حضور بازیکنان ایرانی در لیگ های خارجی تسریع شده است و امروز دو سوم لیست تیم ملی را لیونل مسی تشکیل می دهد. در آسیا ، ما مقصد قطر برای بازیکنان ایرانی هستیم ، اما در اروپا فوتبالیست های ایرانی از پرتغال تا یونان و بلژیک تا هلند حضور دارند. خوشبختانه اکثر صادرکنندگان ایرانی در خط حمله بازی می کنند. ما طی سالهای گذشته با آقایان آلیزا جهانبشش ، سردار آزمون و مهدی ترمی بازیکنان خود را در لیگ اروپا چشیده ایم و باید برای گرمترین بازی های امسال آماده باشیم. احتمالاً جالبتر از گذشته.

تصحیح مهدی

مهدی ترمی بدون شک یکی از بهترین بازیکنان امروز فوتبال ایران است. همه گفته ها در مورد او تکراری است. مهاجم بوشر فصل گذشته در پورتو یک فصل بارانی بود و در 34 بازی لیگ 16 گل به ثمر رساند. مهدی 11 پشتیبانی برای نشان دادن کیفیت بی نظیر خود ارسال کرد. او فصل را روی صندلی شروع کرد ، در غیر این صورت آقای گلی فرصتی پیدا کرد. اما اکنون سرمربی سرجیو کانسی … دون او بدون تکرار اشتباهات فصل گذشته ، ترمی را از ابتدا می فرستد و این فرصتی عالی برای آقای گلی است تا شانس خود را امتحان کند.

سردار آزمون

هیچ بحثی در مورد کیفیت و قابلیت های آن وجود ندارد. سردار با سنت پترزبورگ برای سه فصل متوالی قهرمان لیگ روسیه شد و آمار و عملکرد او هر ساله در حال بهبود است. آزمو در فصل اول 12 بازی انجام داد که در فصل سوم 9 گل به ثمر رساند ، 17 گل در 28 بازی و 19 گل در 24 بازی به ثمر رساند. در هفته اول این فصل زنیت در هفته اول لیگ روسیه اولین گل فصل خود را به ثمر رساند. البته این احتمال وجود دارد که سردار به زودی به تیم بزرگتری منتقل شود. در این حالت امیدواریم که او بتواند هر کجا که برود بازی کند و موتور امتیازدهی با همان سرعت کار کند.

علیرضا جهانباش

اکنون زمان فراموش کردن برایتون است. از شر همه اخبار ناامیدکننده سه سال گذشته خلاص شوید و منتظر سوختن علی جهانبکشی در هلند باشید. مهاجم تیم ملی پس از سه فصل خارق العاده و به یاد ماندنی در المارمار به فاینورد روتردام پیوست. لین در سال 2015 ، او در 23 بازی سه گل برای تیم به ثمر رساند. او در سال 2016 در 30 بازی 11 گل به ثمر رساند و در نهایت در رقابت های 18-2017 21 گل به ثمر رساند. در 33 بازی در لیگ هلند بهترین گلزن این کشور شوید و 12 پاس گل بدهید. اما اکنون آریرزا به این لیگ شاد بازگشته است و امیدواریم که برای مشتریان ایرانی در کفش طلای اروپا قرار بگیرد.

یریم انصاری‌فرد

مهاجم دیگر تیم ملی ، شاید اکسان حاجوسافین ، بزودی میزبان آک آتن خواهد بود.او فصل گذشته در 34 بازی لیگ 13 گل به ثمر رساند و یکی از بهترین گلزنان فوتبال یونان بود. کریم تصمیم گرفته تا یک سال دیگر در این گروه بماند و امیدواریم که با استفاده از تجربیات گذشته وی ، آمار بهتری را در این زمینه بگذاریم.

دیگران

از سرنوشت غار رضایی در شارلوا ناشناخته مانده است. او به صورت قرضی برای تیم بازی می کند و همچنین به بریگز نیز متعهد است. کیو در طول این سال ها نمرات خوبی داشته است و اگر در جای مناسب قرار داشته باشد قطعاً می تواند درخشش خود را تکرار کند. شهاب زهدی و الحاریار در حال حاضر تنها مهاجم لوهانسک در اوکراین هستند. هر دو فصل خوبی داشتیم و امیدواریم امسال بهتر شوند. اما از آنجا که رضا کوچانژاد از باشگاه هلندی جدا شده است ، باید منتظر ماند و دید که به کدام باشگاه خواهد رفت. سال گذشته علی علی پور را نیز در پرتغال داشتیم که فقط دو گل به ثمر رساند اما شاید امسال شرایط برای او تغییر کند. جدایی مهدی گادی از استاگل در پایان این فصل تأیید شده است و امیدواریم در صورت این اتفاق او به عنوان بازیکن اروپایی انتخاب شود.

انتهای پیام