استان ها

گرامیداشت هفته بسیج در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار تیم منطقه ای سرویس خبری آنا بوشهر هفته باسک عطر گلزار شوادا بوشهر در مراسمی معنوی با حضور دانش پژوهان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ارائه شد.(ادامه مطلب)

شرکت کنندگان در این حرکت معنوی، مراسم راهپیمایی عاشورا، تلاوت قرآن، تدبر در رشادت ها، رشادت ها و فداکاری های شهدا، غبارروبی و نظافت قبور شهدای انقلاب و نثار هشت سال پاسداشت و نذورات مقدس هستند. . شاخه گل باز هم با آرمان های امام خمینی.

به گزارش آنا، لیسانسه های فعال در این مراسم دانشگاه آزاد بوشهر مورد احترام بود.

یادواره هفته نشان در کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی

مراسم غبارروب بر مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در آستانه هفته باجه برگزار شد.

حجت الاسلام محمدمهدی شمسی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در مراسمی در گلزار شهدا در آستانه هفته بعث گفت:

یادواره هفته نشان در کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی

وی افزود: به فرموده امام راحل بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران باید با تربیت نسل بسیجی در هر عصری جامعه اسلامی را با اندیشه های انقلاب اسلامی یکی دانست.

بهبود در کار نیاز به روحیه بازاری دارد

حمید آروین، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نایروبی در بیانیه‌ای گفت: کارها خوب پیش می‌رود و قطعاً بهبودی وجود دارد. این کار نیاز به روحیه نشان دارد و ما باید برای رشد و تعالی دانشگاه فعالیت هایی مانند نشان انجام دهیم (ادامه مطلب)

یادواره هفته نشان در کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی

همایش پیاده روی گرامیداشت هفته بسیج با همکاری و مشارکت اساتید نشان، بسیج دانش آموزی، ادارات و انجمن های شهرستان نورز و معاونت مدیریت مالی و رئیس اداره شهید و امور ایثارگران. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایروبی پیاده روی از دانشگاه تا بیدبهویه با حضور هیئت مدیره و کارکنان این اداره برگزار شد.

در این مراسم از اتوبوس های دانشگاهی که در دوران دفاع مقدس در دعوای حق و باطل حضور داشتند و کارکنانی که با اتوبوس شهری همکاری داشتند، تقدیر به عمل آمد.

شهدا برای آرامش ما جان خود را به خطر انداختند.

مراسم یادبود تازه شهید محمود جناسری با حضور هیئتی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی اردستان و مردم در جوار گلزار شهید برگزار شد.

یادواره هفته نشان در کلاس های درس دانشگاه آزاد اسلامی

حجت الاسلام عبدالله عسگری، امام جمعه زواره در این مراسم و در جوار گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان گفت: این شهر و این دانشگاه مزین به قبور شهداست. . جوانان وطن خود را ترک می کنند.

وی افزود: همانا اگر کسی در برتری این بزرگواران شک کند جایگاه ابدی او در قعر جهنم است.

امام جماعت زواره گفت: شهدای گمنام در اردستان هستند. .

باجیجی نماد عشق و علاقه است.

به گزارش آنا، مدیر فرهنگی شعبه اسلامی فاشیست واحد فساد گفت: بسیغ مایه افتخار و افتخار است. ” قیمت و بسیجی نماد عشق لطیف و حسادت نماد تعصب و نگهبان مکتب است. بنابراین وظیفه ماست که با پاسداشت ارزشهای انقلاب و حمایت از رهبر به عنوان نشان از اسلام و مسلمین پاسداری کنیم.

حجت الاسلام محمد راهور افزود: بدون شک اساتید، کارکنان و دانش آموزان بسیجی دانشگاه ها باید با پیروی از رهنمودهای مجمع عمومی، با پیروی از رشد علمی و فکری خود، زمینه ساز توسعه و تفکر در دانشگاه ها و مراکز علمی شوند (ادامه مطلب)

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فسا گفت: شهدا حق بزرگی دارند که در کنار ما باشند و ما باید همیشه یاد و خاطره و جانفشانی آنها را به یاد داشته باشیم.

آنان ضمن ادای احترام به علمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد فاشیست فسا گور، ارادت خالصانه خود را به شهدای گمنام دانشگاه و رهبر کبیر انقلاب ابراز داشتند.

انتهای پیام / 4062 /