عمومی

۱۷۵۰ واحد مسکونی برای مددجویان استان بوشهر ساخت می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

احمد لطفی خبرنگار Harvest صبح روز یکشنبه در جلسه هم اندیشی ساخت مسکن در بنیاد مسکن شهرستان Dashstate گفت: “یک چهارم این پول به دلیل ازدحام بیش از حد مردم است.

وی افزود که در دسامبر سال جاری ، ساخت چهارمین دوره مسکن مشتری در منطقه بوشهر ، با حضور رئیس کمیته امداد کشور در بوهر ، با ساخت 1750 مسکن مشتری آغاز شد.

به گفته مدیرکل کمیته استانی بوشهر ، این واحدها هر ساله در سه مرحله ارائه می شوند زیرا مهم است که منابع به موقع وام را جذب کنید. ، به ترتیب در سه ماهه دوم سال آینده 500 واحد و 750 واحد.

لطفی ادامه داد: “طی پنج سال گذشته ، مساعدت مسکن در اولویت کمیته امداد بوده است ، و علی رغم تورم گسترده و مشکلات اقتصادی که بر قیمت مسکن تأثیر می گذارد ، باعث ایجاد مشارکت مشتری می شود.

وی افزود: در استان بوشهر ، جنبش ساخت و ساز برای خانواده های بی بضاعت زیر مجموعه این نهاد می تواند به عنوان یک فرهنگ جهادی در سایر زمینه های خدمت محسوب شود.

وی گفت: “یکی از مهمترین دستاوردهای کمیته کمک منطقه ای بوشر توجه به تواناییهای گروههای جهادی در ساختارهای مشتری ، ادغام م effectivelyثر با سازمانهای دیگر و درگیر کردن اهداکنندگان واقعی و قانونی در این زمینه است.” ، که برای اکثر خانواده ها یک مشکل است.