اجتماعی

1000 واکسن فوری به اهالی سینما مشغول به کار اختصاص بدهید

رئیس انجمن کارگردانان تولید سینمای ایران خواستار انتشار فوری 1000 واکسن آسیب پذیر برای پروژه های سینمایی شد. ممکن است. ”

محمدرضا منصور در گفتگو با سرخط نیوز گفت:

وی افزود: بر اساس اطلاعاتی که تا کنون داریم ، حدود 23 پروژه شامل فیلم و شبکه نمایش خانگی در حال فیلمبرداری است و تولید سه پروژه به دلیل بیماری قلبی متوقف شده است.

“بر اساس داده های علمی ، این طرف دلتا اغلب جوانان را تحت تأثیر قرار می دهد ، و در حال حاضر عوامل پشت و پشت دوربین ما عمدتا زیر 35 سال سن دارند و طبق برنامه وزارت بهداشت برای واکسیناسیون ، مشخص نیست چه زمانی به این میزان برسد. گروه جوان

در بخش دیگری ، “تعداد افرادی که در پروژه های طراحی شرکت می کنند ، س forالی است برای جوانانی که هنوز به واکسن نیاز ندارند (به دلیل این که گروه سنی آنها به جامعه مورد نظر رسیده و واکسینه شده است). واکسن ها قدیمی هستند ، اما در برخی موارد جلوی دوربین یا پشت آن کار می کنند.

ما می توانیم با اختصاص 30 عکس برای هر پروژه تولید فیلم یا سریال از وقوع یک بحران بزرگ در سینما جلوگیری کنیم. بنابراین ، اگر به طور متوسط ​​30 تا 40 سهمیه را برای هر پروژه سینمایی در نظر بگیریم ، به بیش از 1000 واکسن نیاز نداریم و این س bigال بزرگی از وزارت بهداشت برای واکسیناسیون همه پروژه های در حال تولید نیست.

سرانجام ، منصور به عنوان رئیس انجمن تولیدکنندگان سینمای ایران خواستار واکسیناسیون در پروژه های تولیدی در اسرع وقت شد تا تعطیلی و از دست دادن ما هزینه بیشتری نداشته باشد. افرادی که دوستشان دارید.

انتهای پیام