استان ها

اجرای برنامه های مفرح فرهنگی وهنری در منطقه آزاد انزلی

به رقبة خبرائن لاين از انزلي : حمايت هاي فرهنگي، اجتماعي و گردشگري اين سازمان در عين حال است كه با اجراي برنامه هاي مفرح فرهنگي و گردشگري اعياد تا غدير فداي عيد شد.

برنامه ذکر شده در بالا شامل مسابقات سرگرم کننده بین کودکان، کودکان و خانواده ها است. اجرای آهنگ های مختلف با کودکان و نوجوانان و اجرای نمایش های مختلف در خیابان. با هدف افزایش فضای تفریحی در بین خانواده ها می باشد.

بنابراین گزارش گردشگران منطقه علاوه بر بهره مندی از امکانات تفریحی و ورزشی موجود در ساحل ضمن خرید از مجامع تجاری و گردشگری منطقه رایگان است و فرصت حمایت از تولیدکنندگان داخلی در رقابت با نمونه های خارجی; در عین حال می توانند از صنایع دستی هنرمندان منطقه و استان گیلان بهره ببرند تا یادگارهای فرهنگی صنایع دستی بومی مردم گیلان به یادگار بماند.

از سوی دیگر مسافران اولین منطقه آزاد شمال کشور که از آن به عنوان قطب و کد گردشگری شمال نام برده می شود، می توانند با امکانات ایجاد شده توسط خصوصی و خارجی خاطرات خوبی را برای خود و خانواده خود زنده کنند. سرمایه گذاران در این منطقه و بزرگترین آکواریوم ایران هستند.علاوه بر تنوع چشمگیر رستوران ها، پارک های پرندگان، پارک ها و ورزش های آبی از سواحل مختلف استفاده می شود.

اجرای برنامه مفرح فرهنگی و برنامه هنری در منطقه منتشر شد

اجرای برنامه مفرح فرهنگی و برنامه هنری در منطقه منتشر شد

اجرای برنامه مفرح فرهنگی و برنامه هنری در منطقه منتشر شد

48