عمومی

ایرانی‌ها از کی‌روش یاد بگیرند!

تصویر: تیم ملی فوتبال ساحلی در مسابقات قهرمانی جام بین قاره ای ازدواج نکرد، این روزها حرف و حدیث ها در فضای مجازی در حال پیگیری است و نگرانی هایی درباره حضور تیم ملی در جام جهانی وجود دارد.

سرخط نیوز پلاس: دو روز پیش تیم ملی فوتبال ساحلی کیشورمان عنوان قهرمانی جام بین قاره ای دبی را به دست آورد.

تصویر ازدواج نکردن بازیکنان تیم ملی در مراسم اهدای جام نیز در اکثر رسانه های ورزشی جهان منتشر شد، اما بیش از قهرمانی گزارش شد و حتی فدراسیون فوتبال نیز در بیانیه ای به صراحت اعلام کرد که «بر اساس مقررات جمهوری اسلامی ایران و منشور اخلاقی و قوانین المپیک.» با فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) طبق ضوابط رعایت مقررات حاکم بر ورزش فوتبال و پرهیز از هرگونه رفتار سیاسی برخورد خواهد شد. در میادین ورزشی

بازیکنان همدلی و تحمیلی سنتیک تیم ملی فوتبل استفاده در کرین ایران جریزمان کوهی است و اتف مسک است بری عده ای نیز تحسین برانگیز هم به همین منوال است. اما با توجه به پیش رو بودن جمال 2022 قطر کارت، این است کامتی کارک شکل در رایکه و دیمنی و کے کے به این جنس از کامےری با پردوم، تامل کرد.

شاید برای عده ای این نگرانی وجود داشته باشد که در زمان حضور تیم ملی کیشور در رقابت های جام جهانی 2022 قطر، بازیکنان تیم ملی فوتبال نیز نسبت به اتفاقات اخیر اقدامات مشابهی از خود نشان دهند. اتفاق خواهد افتاد؟

یقینا به عنوان یک چهره ملی در درجه اول و یک شهروند ایرانی در مرحله بعد حق اظهار نظر، اقدام و یا حتی حق واکنش و بی طرفی در برابر این گونه واکنش های سیاسی در سطح ورزش، فوتبال را دارند. و کل جامعه

هیچکس نمی تواند جوانان ما را به خاطر همراهی آنها با حوادث و حوادث این روزها مورد انتقاد قرار دهد.

با توجه به لغانی فیفا استابة به رسودة عصل حقیب بر سرتح فوتولب و بریزی از بریزی ازید بیلتیاک در زمین فوتبلا و بریزی از بیک به بیشترای در زمین فوتبال.

همچنین اخیرا فدراسیون فوتبال فیفا نوشت که 32 فدراسیون نباید در جام جهانی به مسائل سیاسی اشاره کنند.

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در این نامه گفت: می دانیم که فوتبال در کشورها نقش مهمی دارد و همچنین می دانیم که چالش ها و مشکلات زیادی با ماهیت سیاسی در سراسر جهان وجود دارد. اما لطفا اجازه ندهید فوتبال به جنگ ایدئولوژیک یا سیاسی کشیده شود.

اگر برخی از بازیکنان تیم ملی فوتبال در زمین رفتار سیاسی خود را نشان دهند، قطعاً به حذف همه ملی پوشان منجر می شود نه همین تعداد.

از طرفی اگر فقط یک نفر مخالف رفتار سیاسی کشور باشد، این شروع تفرقه و تفرقه بین بازیکنان تیم ملی است. در المعلومة بازیم ما هم به همی‌می‌بازیم، هم به رحیف و هم به فیفا. همچنین، حرکتی وجود دارد که بیشتر با هیجان و شهوت روی آن کلیک می شود. البته بین ملی پوشان و مردمی که منتظر یک پیروزی غرور آفرین یا حداقل یک بازی هیجان انگیز هستند، دو دست است.

البته در این بین ناگفته نماند که کی روش بار دیگر عزم جدی خود را برای تیم ملی متحد کیشورمان ثابت کرد و در یک حرکت تحسین برانگیز با توجه به رفتار مهدی طارمی و سردار آزمون در بازی سنگال به از حواشی تیم دوری کنید دیروز همه بازیکنان و ملی پوشان در سفری به زمین جمع شدند. این اقدام در ظاهر ساده و تصویر همه بازیکنان و کادر فنی در یک سفر دور همدیگر است تا جایی که اگر مردم برای ایجاد اختلاف بین تیم ملی تلاش کنند; سرمربی تیم اجازه این نتیجه را نمی دهد.

آنچه غیرقابل انکار است این است که این روزها; کیشتر کسدن گمها و رنگهای ما ایرانیهاست. قلب بسیاری از ما پر از خنده و اشک است. اما به دور از ترس منتدریت تیم ملی از سوی فیفا، که کیز شادی‌آورتر، کیکی‌تر و دلکسبت‌ر از شادی گل مهدی طارمی با باس گل سدار آزمون به انگلیس؟ हित प्रभाष्टेश हम लेखेश भक्ष स्त

انتهای پیام