این تیم قطعا قهرمان جام جهانی خواهد شد!

لیست ستاره های غایب جام جهانی را مرور می کنیم.

بر اساس گزارش ما، ورزش سه نوشت: حدود 10 روز تا شروع مسابقات جام جهانی قطر، هیچ ستاره بزرگی در این مسابقات وجود ندارد. تیم ملی ایتالیا برای دومین بار از صعود به جام جهانی بازماند و مهاجمانی چون آرلینگ هلند و محمد صلاح نیز از حضور در این تورنمنت بازماندند. لیست ستاره های غایب جام جهانی را مرور می کنیم.

جان لوئیجی دوناروما

تیم ملی ایتالیا مانند گذشته از صعود به جام جهانی بازماند تا جیجی دوناروما دیگر در این مسابقات شرکت نکند. قرار گرفتن در رده دوم مرحله گروهی پس از تیم ملی سوئیس و شکست غیرمنتظره مقابل مقدونیه شمالی در مرحله پلی آف، دوناروما و دیگر ستارگان تیم ملی ایتالیا را بر آن داشت تا جام جهانی 2022 قطر را نیز تماشا کنند. مانند سال 2018

دیوید آلابا

سال گذشته، ستاره اتریشی فصل فوق العاده ای را با رئال مادرید پشت سر گذاشت و قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شد. اما تیم ملی اتریش از رسیدن به جام جهانی بازماند و داوید آلابا که در اوج دوران ورزشی خود قرار دارد و یک رهبر واقعی در زمین است، یک ماه استراحت کرده و آماده درخشش در فصل آینده در رئال مادرید است. .

میلان اشکرینیار

مدافع 27 ساله اسلواکی در سالی که گذشت اخبار زیادی در این روزنامه منتشر شد به طوری که هر روز شایعه جدایی میلان اشکرینیار به گوش می رسد. اما مقابل تیم باشگاهی، در عرصه ملی، درخشش میلان اشکرینیار نیست و در کشورهایی که راهیابی به جام جهانی همیشه سخت بوده، غایب این بازیکن در جام جهانی عجیب نیست.

اندرو رابرتسون

اندرو رابرتسون و دیگر بازیکنان تیم اسکاتلند در مقابل رقابت های یورو 2020 شانسی برای درخشش در جام جهانی 2022 ندارند. هر چقدر فصل گذشته پر از موفقیت های بزرگ با لیورپول بود، اندرو رابرتسون فصل جدید را خیلی خوب شروع نکرد و حالا این ماه فرصت خوبی برای ریکاوری و آماده شدن برای ادامه فصل برای این مدافع است.

خوان کوادرادو

تیم ملی کلمبیا در طول تاریخ روزهای درخشانی را تجربه کرده است اما شرایط در سال های اخیر چندان برای این تیم مساعد نبوده و رسیدن به جام جهانی به آرزوی بازیکنان این تیم تبدیل شده است. شرایط در رده ملی برای خوان کوادرادو خوب نیست و او نیز مانند سایر بازیکنان کلمبیا حضور در جام جهانی را از دست خواهد داد.

آنگولو کانته

یکی از بهترین بازیکنان جام جهانی 2018 و ستاره ای که نقش مهمی در قهرمانی تیم ملی فرانسه در این تورنمنت داشت، در ماه های اخیر به شدت مصدوم شده و حالا جام جهانی 2022 را از دست داده است. در این دوره آنگولو کانته نیز بازی های زیادی را در ترکیب چلسی باخت و این تیم دید که بدون این رهبر قدرتمند در مرکز زمین، کسب عنوان قهرمانی مجدد در تورنمنت قطر کار آسانی نخواهد بود.

پل پوگبا

ستاره دیگری در میانه تیم ملی فرانسه و یک جفت کانته در میانه میدان، غایب بزرگ دیگری در جام جهانی 2022 خواهد بود. پل پوگبا که در تابستان و در روزهای ابتدایی انتقالش به یوونتوس مصدوم شده بود، تا جایی که می توانست برای رسیدن به جام جهانی تلاش کرد و حتی باشگاهش را فدای تیم ملی کرد، اما مصدومیت جدید یکی از اصلی ترین آسیب ها را به وجود آورد. تیم ملی فرانسه در آخرین جام جهانی این مسابقات را با بدشانسی از دست داد.

مارکو وراتی

پس از قهرمانی در رقابت های یورو 2020، هیچکس تصور نمی کرد که یک فاجعه واقعی دوباره برای تیم ملی ایتالیا رخ دهد و این تیم شانس حضور در جام جهانی 2022 را از دست بدهد. مارکو وراتی در دوران اوج خود هرگز شانس حضور در مهمترین تورنمنت ملی فوتبال را نداشت و مانند دیگر ستاره های آتزوری باید دور از زمین و در خانه این جام جهانی را تماشا کند.

لوئیس دیاز

ستاره مورد علاقه یورگن کلوپ در یک سال گذشته به قدری در ترکیب لیورپول درخشیده که به بازیکن مورد علاقه هواداران این تیم تبدیل شده است. اما رسیدن به جام جهانی با همه تیم های قدرتمند آمریکای جنوبی آسان نیست و لوئیز دیاز شانسی برای درخشش در قطر ندارد.

محمد صلاح

فوكستاره المصري ليورپول قبل از جام جهاني 2018 دچار مصدوميت شديدي شد و نتوانست در آن تورنمنت به اين شكل ظاهر شود. اما در سال گذشته شانس قهرمانی در جام ملت های آفریقا و ادامه صعود به جام جهانی را تیم مصر و محمد صلاح سنگال گرفتند. این بازیکن در این ماه می تواند به خوبی استراحت کند و خود را برای درخشش در نیم فصل دوم با لیورپول آماده کند.

آرلینگ هلند

دروازه بان نروژی منچسترسیتی فصل را در تیم جدیدش به بهترین شکل ممکن آغاز کرد و آنقدر آماده است که بسیاری او را یکی از نامزدهای دریافت توپ طلای سال 2023 می دانند. اما آرلینگ هلند بدشانس است که ستاره های زیادی در ترکیب تیم نروژ ندارد و این مهاجم جوان فرصت درخشش و گلزنی در جام جهانی را نخواهد داشت.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل