بازدید معاون استاندار از ورودی‌های خرم‌آباد و قلعه «فلک الافلاک» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، بهرام ستاری امروز دوشنبه در اولین روز از سال نو با حضور در پایگاه های اورژانس، پلیس راهنمایی و رانندگی و ایستگاه های هلال احمر مستقر در محدوده های خرمآباد بازدید کرد.

ستاری در جریان این بازدید، ضمن تاکید بر ارائه خدمت به مسافران نوروزی اظهار داشت: با بازدیدهای میدانی و نظارت مستمر برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی در جستجوی تا تجربه اقامتی ایمن و همراه با سلامتی را برای مسافران نوروزی ایجاد کنیم.

عازد معاون آباد از ورودی‌های خرم‌ و قلعه «کلک الافلاک»

بازدید از غرفه های «رار مالگه»

معاون سیاسی استاندارلرستان در ادامه با حضور در پارک شریعتی خرم‌آباد از غرفه‌های «بهار مالگه»و نحوه خدمات پایگاه‌های خدمات رسانی شهرداری بازدید کرد.

یاری با حضور در غرفه های «بهار مالگه»از نزدیک در جریان روند خدمات ستادهای شهرداری و دستگاه های خدمات رسان به مسافران نوروزی قرار گرفت.

. . . . .

بازدید از قلعه «فلک الافلاک»و محل اسکان مسافران نوروزی

در ادامه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی لرستان با حضور در قلعه «کلکالافلاک»غرفه های صنایع دستی، هرهنگی و گردشگری بازدید کرد.

یاری همچنین از ستاد اسکان دبیرستان «امیرکبیر» خرم‌آباد بازدید کرد و از روند نزدیک، نام و اسکان مسافران نوروزی را دید.

وی در این بازدید برای ارائه خدمات بهتر و کاهش پذیرش مهمانان نوروزی تاکید کرد و گفت: تکریم مهمانان نوروزی ستاد خاطرات اسکان استان تاهای خوش در سفر به استان چهار فصل لرستان داشته باشند.

خروج از نسخه موبایل