استان ها

برگزاری “هنرواره مسیر حسین(ع) “توسط گروه هنری بشری در کهگیلویه و بویراحمد

سرخط نیوز/کهجیلویه و بویراحمد رياس قرامة شهيد سليماني استان كهجيلويه و بويراحمد از هداد هنروره مصير حسين(ع) در استان كهجيلويه و بويراحمد خبر داد.

کشواد جمال‌فر روز پنجشنبه 13 مرداد 1401 در سعه کابری هنرورا تجسمی مصیر حسین(ع) گفت: کارگا شهید سلیمانی در فرمان حضرت آقا بر اساس تشکیل جبهه فرهنگی، از سال 85 بهم ترنم وحی به کارد به کرد به رهروان. فیلایت نام شهید سلیمانی با نام شهید سلیمانی تغییر یافت.

وی گفت: در 14 واحد اکیپ های تخصصی، جوانان به تولید محصولات محجبه و حجاب، تیم های دانشجویی و … مشغول هستند.

مسئول کانون شهید سلیمانی استان کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی پانزدهمین واحد این نهاد یکی از رسانه های هنری را نام برد: اولین برنامه یک رسانه این است که کار هنری مسیر حسین(ع) خواهد بود. در سه بخش برگزار شود.

جمال‌فر تصریح کرد: ین هنروراه یک کملة رودومی و تسور بھه‌های کنگلی است کھه‌ها در این هوز کرد در حمایت از تمدان‌سازی اسلامی مشغول کار هستند.

وی ادامه داد: رهبر رسانه تاکید کرد که بزرگترین حرکت سیاسی در شرکت ایشان هنر و رسانه ای است که با اندیشه های اسلامی سازگار باشد.

همچنین اسماعیل مدبر، مدیر حوزه هنری مسیر حسین (ع) گفت: هنر کالبدی مسیر حسین توسط گروه هنرمندان هنری در سه بخش عکس، پوستر و نقاشی در قالب شهرستان برگزار می شود. تاریخ 20 مارس

وی گفت: به هر سه هنرمند برنده جایزه یک میلیون و 500 هزار تومان لوح سپاس و هدایایی تعلق می گیرد.

مدبر با بیان اینکه علاقه مندان برای شرکت در این نمایشگاه از ماه اول تا سوم محرم می توانند با شماره 09188465748 تماس بگیرند و یا به دفتر نمایشگاه به نشانی یاسوج، بلوار یاسوج مراجعه کنند.

ویراستار این هنر بیان کرده است: قوانین هنر این است که هر هنرمندی می تواند یک اثر هنری با مضامین هنری را در ابعاد 60 و 90 روی بوم تکمیل کند.

وی ادامه داد: هنرمندان پوستر نیز می توانند 3 اثر با موضوع هنر در ابعاد 50 و 70 را به صورت همزمان اجرا کنند و هنرمندان آثار خود را در قالب jpg و tif به تحریریه ارسال کنند.

به گزارش سرخط نیوز، دبیر حوزه هنری مسیر حسین(ع) گفت: هنرمندان بخش عکاسی می توانند با شرکت در مراسم مختلف محرم در استان کهگیلویه و به مدت 7 شب عکس ها و آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. بویراحمد و مجموعه آثارشان داوری خواهد شد.»

انتهای پیام