علمی و پزشکی

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای پوست ایرانی

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای پوست ایرانی

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد برای پوست ایرانی قطعا دستگاه لیزر دایود میباشد که در طول درمان لیزر موهای زائد، نور را از پوست عبور می کند و توسط ملانین موجود در ساقه مو جذب می شود. این جذب دمای فولیکول مو را بالا می برد و سلول های مسئول رشد مجدد را از بین می برد.

رفع موهای زائد به کمک دستگاه لیزر دایود

درمان و رفع موهای زائد بدن و مناسب پوست ایرانی دستگاه لیزر دایود است که به سادگی فولیکول های مو را در عرض چند دقیقه از بین می برد. در زمان، پول صرفه جویی می کنید و خود را از یک عمر اصلاح نجات خواهید داد. به طور جدی. متخصصان پزشکی و پرستاری ما بر فرآیند لیزر موهای زائد تسلط دارند و پشت آن به عنوان یکی از بهترین راه‌ها برای از بین بردن موهای زائد برای همیشه ایستاده‌اند. به هر حال، آنها بیش از شش میلیون درمان را انجام داده اند.

در طول درمان لیزر موهای زائد، نور از پوست عبور می کند و توسط ملانین موجود در ساقه مو جذب می شود. این جذب دمای فولیکول مو را بالا می برد و سلول های مسئول رشد مجدد را از بین می برد.

دستگاه لیزر دایود با حذف موهای زائد زیبایی را به شما هدیه میدهد. به لطف اندازه بزرگ و سیستم خنک‌کننده پیشرفته، درمان‌ها اکنون بسیار سریع‌تر و بدون درد هستند. که یک راه‌حل بهبود یافته قابل توجه برای بیماران و پزشکان به طور یکسان ارائه می‌کند. از مزایای سه طول موج ترکیبی لیزر دایود، با تجربه بیمار بهبود یافته و رویکرد کسب و کار گرا استفاده می کند و راه حل جدیدی منحصر به فرد و نتیجه محور در دنیای حذف موهای حرفه ای ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: برای خرید دستگاه لیزر دایود هم اکنون میتوانید به سایت آرنا گستر مراجعه کنید و جدیدترین مدل های دستگاه لیزر دایود را مشاهده کنید.

لیزر موهای زائد یکی از رایج‌ترین روش‌های زیبایی است که در ایالات متحده انجام می‌شود و نور بسیار متمرکزی را به فولیکول‌های مو می‌تاباند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کند. که مو را از بین می برد. لیزرها می توانند به طور انتخابی موهای تیره و درشت را هدف قرار دهند و در عین حال پوست اطراف را آسیب نبینند.

کاربرد های دستگاه لیزر دایود برای لیزر موهای زائد

  • 1.قدرت 1200 نانومتر / 808 نانومتر / 1064 نانومتر 3 طول موج در 1، مناسب تر برای همه نوع و رنگ مو.
  • 2. خروجی لیزر بزرگ و پایدار با لیزر دیود بهینه شده، تأثیر حذف مو را تضمین می کند.
  • 3. Virtually بدون درد تماس با یاقوت کبود واقعی -5 درجه سانتی گراد راحت تر و ایمنی غیر قابل مقایسه.
  • 4. صفحه نمایش رنگی لمسی بزرگ با نرم افزار تعامل انسان و کامپیوتر پیشرفته و آسان.
  • 5. سیستم خنک کننده چند منظوره آب+هوا+نیمه هادی TEC که بیشتر محیط زیستی را از فرئون دور می کند اما کیفیت آن تضمین شده است.
  • 6. چگالی انرژی لیزر خروجی بالا، تا 120J/cm²
  • 7. اثربخشی. حداکثر کارایی برای دستیابی به درمان رفع موهای زائد انجماد و بدون درد.
  • 8.گارانتی مدل لیزر دایود ساخت آلمان 20 میلیون شات یا 2 سال گارانتی
  • 9. بدون درد نوک هندپیس تا دمای 0-3 درجه سانتیگراد خنک می شود و درمان را راحت و مؤثر می کند.
  • 10. سود. کار بدون وقفه 24 ساعته در روز، درآمد را برای کلینیک ها، سالن ها و بیمارستان ها به حداکثر می رساند.