اجتماعی

بیشترین تردد زائران اربعین از مرز مهران/ضرورت آمادگی بهداشتی و درمانی در ایلام

دستیار پزشک وزارت بهداشت گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده بیشترین تعداد زائرین در ایام اربعین حسینی در استان ایلام و مرزهای بین المللی انجام می شود.عرباین حسيني مناسب است.

بر اساس گزارش ما، دکتر سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت ضمن قدردانی از زحمات مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی عیلام در جهت خدمت رسانی به مردم و همچنین راه اندازی بیمارستان خصوصی گفت: این دومین بیمارستان است. زمانی که در ماه اخیر به استان ایلام سفر می کنم و اهمیت این موضوع به دو دلیل است. استدلال اول؛ من از استان های با پتانسیل بالا هستم که تلاش زیادی برای بهبود آن دارم و آنچه برای تحقق عدالت و نظام سلامت باید انجام شود باید تلاش کنیم از پتانسیل های بالقوه استان ها استفاده کنیم. دالیل دوم هم عربین حسینی در استان علام است.

دستیار پزشک وزارت بهداشت با بیان اینکه بر اساس برآوردهای انجام شده بیشترین تعداد زائرین در ایام اربعین حسینی در استان ایلام و مرزهای بین المللی انجام می شود، گفت: عرباین حسینی مناسب است، البته باید توجه ویژه داشته باشیم. برای آمادگی برای حوادث احتمالی در این روزها.

بنابر عرض المزيد للقناس جمعة منزل هذائية، دوكتر جاسم محمدي، وتحدر آين دانش نيز ايشت دادشت:

دکتر محمدی افزود: ما به دنبال همکاران خود در حوزه درمان دانشگاهی هستیم، باید بیماران را به حداقل ممکن به استان ها و مرکز کشور اعزام کرد، این موضوع نیازمند نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات توانمند است. “

وی کاترنشان کرد: استان علم است این است ایلام استن ایلام توجه تجهیز فیسی مسلسلان منزارت هوستان است زراد در مسیر ترکد زیران عرباین حسینی کارد درد. امیدواریم با حمایت وزارت بهداشت بتوانیم خدمات مناسبی را به بازدیدکنندگان ارائه کنیم.

وی گفت: امکانات زیرساختی مانند آنژیوگرافی در استان ایلام وجود دارد و با حمایت مسئولان وزارت بهداشت و در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات می توانیم خدمات مناسبی را به جامعه ارائه کنیم.

انتهای پیام