استان ها

تأکید استاندار اصفهان بر رفع مشکلات بانکی شرکت داروسازی باریج اسانس کاشان

استاندارد اسفاهان بر رفع رفعة بنکی شرکت داروسازی بریج اسانس کاشان

استاندار اسفاهان که در ترائر شانزدهمين سفر شهرستاني خود به شهرستان کاشان سفر کرده است; با حوزر در شرکت داروسازی بریج اسانس کاشان از روند فیلمیت این شرکت کرد بیستیل کرد.

به رابوت خبرگزای سرخط نیوز اصفهان، سیدرضا مرتزوی استاندارد اسفاهان در ترایر وسید از شرکت بریج اسانس کاشان بیان کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کردہ کرسدیم که سے کے کرنگدری است. بدون شک فعالیت این شرکت ارزشمند و قابل احترام است زیرا این مجموعه در مصادیق مشکلات کشور گنجانده شده و سعی در مطرح کردن آن به صورت تخصصی و دانش بنیان دارد.

وی ادامه داد: با کمک متخصصان این شرکت همچنان به مشکلات و چالش های شرکت بانکی رسیدگی می کنیم و از فعالیت های توسعه ای این شرکت برای رسیدن به افق و هدفی که شرکت حمایت می کنیم، حمایت خواهیم کرد. در ذهن دارد.” است دست يابيم.

استاندار اصفهان در ادامه سفر به شهر کاشان، بررسی مشکلات و چالش های این شهر، پیگیری برنامه های سفر رئیس جمهور و رفع نواقصی که در مناطق مختلف استان وجود دارد. وی گفت: از مناطق مختلف شهرستان پراکنده است.

دکتر مرتضوی گفت: مردم در زندگی خود آسایش و آرامش بیشتری دارند، بنابراین وظیفه ماست که در مناطق روستایی زیرساخت ها را فراهم کنیم تا روستاییان مجبور به مهاجرت به شهرها برای معیشت بهتر نشوند.

وی ادامه داد: قطعا مزیت های زندگی در روستا آنقدر جذاب است که روستاییان را در محل زندگی خود نگه دارد، اما وظیفه ما این است که زیرساخت های اولیه زندگی، معیشت و اقتصاد روستاییان را فراهم کنیم. در این بازدید قصد داریم با شناسایی مزایا و معایب زیرساخت های لازم را تقویت کنیم.

دلیل سفر دو روزه به شهر کاشان این بود که استاندار اصفهان وجود زیرساخت ها و استعدادهای متنوع و متنوع این شهر را دانست و گفت: بیایید مشکلات شهر را در حوزه اقتصادی شناسایی کنیم و زمینه را فراهم کنیم. راه حل برای آن

بریج اسانس کاشان بزرگترین تولید کننده داروهای گیاهی در ایران

لاله حجازی مدیرعامی شرکت دروسازی داروسازی بریج اسانس کاشان نیز در آن فیستاد گفت: شرکت داروسازی بریج اسانس در سال 1371 در زمینی به هو 30 هزاز متربع در مشهد اردهال کاشان در سال 1371 در سید حسین حجازی شد. داروسازی باریج اسانس به عنوان بزرگترین تولید کننده داروهای گیاهی در ایران شناخته می شود و بیش از 10 درصد از تولید داروهای گیاهی بازار کیشور را در اختیار دارد.

وی ادامه داد: شرکت درکی بریج اسانس کاشان 160 نوع محصول در گروه های مختلف سنتی و صنعتی تولید می شود. İn Şarkatın çığındeh brai khudad ıkekhaz nerfer bah‌resut direct, ınşağınzaei kend.

حجازی کاترنشان کرد: شرکت کرکنگ روگرین شرکت داکمی شرکت بریج اسانس کاشان با تطبیل یک شرکت دانش بنیان فیلم می شود می شود هویدا خود راده را کود را 10 کشور خارجی از جمله کشورهای عربی، چین، کانادا و …

انتهای پیام

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 Рай очень в 0 رای مخالف